موج
کدخبر : ۳۴۰۳۳۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-340339

سعید ناجی تاکید کرد؛

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: باید در تبیین برنامه های هفته دولت با رعایت پروتکل های بهداشتی مشارکت مردمی را نیز داشت و احزاب و گروه های فعال بتوانند در فضا مناسب و آزاد دستاورد های دولت را بیان کنند.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، سعید ناجی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان، در جلسه ستاد بزرگداشت هفته دولت در استان، بیان کرد: در دوره و مقطع بسیار حساس و تاریخی قرار داریم و شرایط بسیاری خاصی بر کشور و جهان حکم فرماست که با توجه به آن، مردم باید از خدمات و عملکرد دولت در استان با وجود چنین شرایطی آگاه شوند.

وی اضافه کرد: باید تلاش کنیم تا پایان  دولت دوازدهم عملکرد مثبت و موثری برای مردم و جامعه بجا بگذاریم، مبنی کار دولت نگاه بلند و فراتر از مواضع سیاسی و جریانی است، حفظ انقلاب و دستاورد های آن و خدمت به مردم با نگاه ویژه ای که این دولت به مردم دارد‌ و آنها را به عنوان ولی نعمت های خود می داند یک اصل و وظیفه است که باید همه به آن متعهد باشیم.  

ناجی ارایه گزارش خدمت به مردم و امید آفرینی بیشتر را ، راهی برای  تداوم و استمرار مسیر انقلاب دانست و افزود: وظیفه داریم خدمات موثر دولت و همه ارکان نظام را به مردم معرفی و ارائه کنیم.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان تاکید کرد: مردم باید بدانند که در چه شرایط و با چه دشواری های کارها در کشور دارد دنبال می شود اگر این امر به درستی انجام نگیرد آن وقت ممکن است تبلیغات رسانه های خارجی و بدخوان نظام تاثیر گذار شود و در فضاهای رسانه ای بتوانند القاء کنند که از سوی مسئولان کوتاهی و یا کم کاری صورت گرفته است.

وی خاطر نشان کرد: به همین جهت باید در ارائه گزارش و استفاده از ظرفیت رسانه ای به نحوی انجام گیرد که بتواند حق مطلب را به درستی ادا کند.

ناجی با بیان اینکه مشارکت مردم در تمامی امور کشور از اهمیت ویژه ای برخورد است،  تاکید کرد:  باید در تبیین برنامه های هفته دولت با رعایت پروتکل های بهداشتی مشارکت مردمی را نیز داشت و احزاب و  گروه های فعال بتوانند در فضا مناسب و آزاد دستاورد های دولت را بیان کنند.

وی با بیان اینکه باید با حفظ سه اصل سلامت، معیشت و امنیت کشور همچنان در مسیر پیشرفت گام های استوار بردارد، افزود: خدمات دولت در استان هرمزگان طی هشت سال گذشته به مردم بدرستی  معرفی شوند، مردم باید از خدمات صورت گرفته در روستا و نقاط دور افتاده آگاه شوند.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان با بیان اینکه همه با درک صحیح از شرایط و موضوع داشته باشیم، افزود: باید بتوانیم در کنار یکدیگر کارها را به نحوی پیش ببریم که بهترین تاثیرات و بازخورد را در جامعه داشته باشد.

ناجی با اشاره به برگزاری مراسمات فرهنگی ایام محرم با رعایت پروتکل های بهداشتی در استان گفت: ساختار فرهنگی هر جامعه ای چهارچوب ها و الگوهای متفاوتی دارد که انسجام و همبستگی مردم جامعه در بسیاری از مواقع  گره خورده به یک سری از رفتارهای که در فرهنگ آنها دیده شده است.

وی تاکید کرد: برای ایجاد انسجام در جامعه توجه به اتفاقات، رویدادها و شرایط می تواند نقش مهمی داشته باشد  البته به شرط اینکه لطمه به موضوع مهمتر که سلامت مردم است وارد نشود.

وی با تاکید بر استفاده از ظرفیت های رسانه ای استان افزود: خانه مطبوعات و انجمن صنفی خبرنگاران در استان می توانند در آگاهی بخشی به مردم نقش موثری ایفا کنند ، باید همه با درک صحیح از شرایط و موضوع در کنار یکدیگر کار را به نحوی پیش برد که بهترین تاثیرات و بازخورد را در جامعه داشته باشد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها