موج
کدخبر : ۳۴۰۲۵۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-340257

رئیس شوراهای حل اختلاف استان یزد گفت: شوراهای حل اختلاف ظرفیت بسیار خوبی برای کمک به دستگاه قضایی در اجرای برنامه‌های تحولی قوه قضائیه بوده و خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، محمدرضا حداد معاون قضایی رئیس کل دادگستری و رئیس شوراهای حل اختلاف استان یزد اظهار داشت: با تلاش اعضاء شعبه 25 شورای حل اختلاف شهرستان یزد پرونده‌ای با خواسته مطالبه 40 میلیارد ریال با سازش مختومه شد.

وی افزود: موضوع اختلاف پرونده بین سهامداران یک شرکت تولیدی مواد غذایی بود که این اختلاف از سال 98 در دادگاه مطرح شده و زمان زیادی برای حل اختلاف در دادگاه طی شده بود که پس از ارجاع پرونده به شعبه 25 ویژه صنایع و معادن شوراهای حل اختلاف شهرستان یزد در نهایت با همت و تلاش اعضاء این شعبه، اختلاف چند ساله به صلح و سازش رسید.

رئیس شوراهای حل اختلاف استان یزد بیان داشت: شوراهای حل اختلاف ظرفیت بسیار خوبی برای کمک به دستگاه قضایی در اجرای برنامه‌های تحولی قوه قضائیه بوده و خواهد بود .

وی تصریح کرد: انتظار است در اجرای بخشنامه ابلاغی مورخ 28 مرداد 1398ریاست قوه قضائیه مراجع قضایی استفاده مطلوبتری را از این نهاد مردمی بنمایند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها