موج
کدخبر : ۳۳۹۵۸۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-339583

رئیس اداره بنادر و دریانوردی قشم گفت: در روزهای برگزاری کنکور شناورهای قشم به مقصد بندرعباس نیم ساعت زودتر حرکت می کنند.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، علی اشتری رئیس اداره بنادر و دریانوردی قشم گفت: نخستین شناور از بندر شهید ذاکری قشم به سمت بندرعباس در روز پنجشنبه، ۹ مردادماه جاری، برای انتقال داوطلبان آزمون دکتری ۳۰ دقیقه زودتر حرکت می‌کند.

وی در  تشریح این خبر، گفت: داوطلبان می‌توانند قبل از این ساعت به بندر شهید ذاکری مراجعه و به تهیه بلیط اقدام کنند، در صورت حضور تنها یک داوطلب کنکور ، شناور رأس ساعت اعلام‌شده حرکت خواهد کرد.

علی اشتری ادامه داد: اولین شناور در سایر روزها طبق معمول ساعت ۶:۳۰ حرکت خواهد کرد و تا ساعت ۲۲ ادامه خواهد داشت.

وی تصریح کرد: در حال حاضر با محدودیت‌های ایجادشده به دلیل جلوگیری از شیوع کرونا، هر یک ساعت یک شناور از بندر شهید ذاکری قشم به سمت بندرعباس حرکت می‌کند البته در صورت تکمیل ظرفیت مسافر، حرکت شناورها زودتر از موعد انجام می‌شود.

هم ‌اکنون ۴۰ شناور مسافری در خط قشم بندرعباس فعالیت می‌کنند. شهرستان قشم ۱۹ اسکله مسافری، تجاری و گردشگری دارد، جزیره قشم با وسعت یک هزار و ۵۰۰ کیلومترمربع از تنگه هرمز به‌موازات ساحل جنوبی ایران به طول ۱۳۵ کیلومتر و عرض میانگین ۱۱ کیلومتر در خلیج‌فارس گسترده شده است و ۳۰۰ کیلومتر خط ساحلی دارد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها