موج
کدخبر : ۳۳۹۵۷۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-339572

نماینده مردم چالوس، نوشهر و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی:

نماینده مردم چالوس، نوشهر و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی گفت: خانه مطبوعات استان مازندران نسبت به شناسایی مشکلات و دغدغه های اهالی رسانه استان مازندران اقدام و جهت رفع آن تلاش کند.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، محمد علی محسنی بندپی در نشست با اعضای هیات مدیره خانه مطبوعات استان مازندران اظهار داشت: خانه باید تلاش کند تا همواره اتحاد و همدلی در بین اهالی رسانه استان مازندران قرار بگیرد و این دوره فعالیت شما همیشه به نیکی در اذهان یاد شود.

وی ادامه داد: باید تلاش کنید هیچ وقت و در هیچ شرایطی وحدتی که ایجاد می کنید از بین نرود و توسعه رسانه ای استان را در سایه وحدت دنبال کنید و قطعا درخشش رسانه های مازندران در کشور دور از انتظار نخواهد بود.

محسنی بیان داشت: در جهت مشکلات حوزه رسانه استان مازندران با حضور هیات مدیره خانه مطبوعات استان مازندران نزد معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خواهیم رفت تا بتوانیم از رسانه های مازندران به خوبی دفاع کرده و در جهت رشد و توسعه آنها امتیازاتی دریافت نماییم.

نماینده مردم چالوس ، نوشهر و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: در بحث بیمه نیز یکی از دغدغه های به حق رسانه بوده که تلاش خواهیم کرد در این زمینه با رئیس سازمان تامین اجتماعی کشور ملاقاتی داشته و مشکلاتی که وجود دارد و به نظر من نگاه به قانون باید اصلاح شود مشکل حوزه بیمه خبرنگاران رفع شود.

وی گفت: با تمام وجود در کنار اعضای هیات مدیره خانه مطبوعات استان مازندران هستم و در هر زمانی احساس کردید در هر کجا نیاز به حضور و یا تماس بنده برای رفع مشکل بوده دریغ نکنید و من را همراه خود بدانید.

گفتنی است در این جلسه اعضای هیات مدیره به تشریح برنامه های خانه مطبوعات پرداختند و سیده فریبا حسینی بعنوان نماینده منطقه 5 خانه مطبوعات استان مازندران معرفی شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها