موج
کدخبر : ۳۳۹۵۲۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-339526

جانشین فرمانده انتظامی استان قم خبرداد؛

جانشین فرمانده انتظامی استان قم با اشاره به نجات یک شهروند قمی، گفت: نامبرده برای کوهنوردی به کوه دوبرادران در حوالی جمکران رفته بود که به دلیل تاریکی هوا قادر به بازگشت از قله کوه نبود.

به گزارش خبرگزاری موج قم، سرهنگ بهادر اسماعیلی در گفت‌وگویی اظهارداشت: یکی از همشهریان قمی که برای کوهنوردی عازم کوه دوبرادران شده بود پس از فتح قله و به دلیل تاریکی هوا قادر به بازگشت نبود که با اعلام به پلیس 110 قم موضوع در دستور کار مأموران پلیس قرار گرفت.

وی گفت: این شهروند ابتدا با یکی از مراکز امدادی استان تماس گرفته اما با مشاوره تلفنی از آن می خواهند با 110 تماس گرفته و به سمت پایین کوه حرکت کند.

جانشین فرمانده انتظامی استان قم افزود: نامبرده در تاریکی هوا به اشتباه از جلو کوه پایین آمده و به دره عمیقی برخورد می کند به گونه ای که نه می‌توانسته بالا برود و نه پایین، بنابراین از پلیس امدادخواهی می کند.

سرهنگ اسماعیلی گفت: در ادامه اپراتور 110 با مهربانی وی را راهنمایی و با آتش‌نشانی برای پایین آوردن وی هماهنگی های لازم را انجام و پس از چند ساعت تلاش از کوه پایین آورده شده و منجر به رضایتمندی وی و خانواده اش از عملکرد پلیس و آتش نشانی می شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها