موج
کدخبر : ۳۳۹۴۷۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-339475

استاندار قم:

استاندار قم گفت: بانک‌های عامل باید نیاز به نقدینگی واحدهای صنعتی و تولیدی استان را به‌موقع تامین کنند.

به گزارش خبرگزاری موج قم، بهرام سرمست در بازدید از شهرک صنعتی شکوهیه استان قم، با اشاره به اینکه استان به دنبال رفع مشکلات و دغدغه‌های تولیدکنندگان با بازدید میدانی از واحدهای صنعتی و تولیدی است، اظهار کرد: امروز از یک شرکت تولیدی سلامت‌محور در تولید قرص جوشان، واحد تولید تجهیزات ساختمانی و همچنین یک واحد پلیمری و شیمیایی دانش‌بنیان بازدید به عمل آمد.

استاندار قم تصریح کرد: واحد پلیمری و شیمیایی که امروز از آن بازدید شد می‌تواند به دلیل برخورداری قم از دریاچه نمک و ظرفیت‌های معدنی آن فعالیت‌های خود را در جنب این دریاچه نیز توسعه دهد.

وی تصریح کرد: ابتکار عمل و حرکت به جلو و طرح‌های توسعه‌ای از مزیت‌ها و قابلیت‌هایی بود که این سه واحد تولیدی از آن‌ها برخوردار هستند.

وی گفت: این واحدها متقاضی اختصاص زمین صنعتی برای توسعه فعالیت‌های تولیدی هستند که برای این منظور اقدام های لازم انجام خواهد شد.

استاندار قم امروز با حضور در شهرک صنعتی شکوهیه ضمن افتتاح خط تولید یک شرکت سلامت‌محور در تولید قرص‌های جوشان، از یک شرکت تولید تجهیزات ساختمانی و واحد تولید محصولات شیمیایی بازید کرد و از نزدیک در جریان مشکلات و دغدغه‌ها و ظرفیت‌های تولیدی این سه واحد صنعتی قرار گرفت.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها