موج
کدخبر : ۳۳۸۸۷۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-338873

فرماندار شهرستان خمینی شهر:

فرماندار شهرستان خمینی شهر گفت:در جلسه شورای آموزش پرورش مصوب شد امسال مدارس اجباری در یکرنگ کردن فرم مدارس ندارند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، علیرضا بصیری در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان خمینی شهر ضمن گرامیداشت اعیاد ماه ذی الحجه با بیان اینکه مصوب شد فرم مدارس اجباری نباشد، اظهار خرسندی کرد و گفت:کسانی که در بحث سرویس مدارس فعالیت می کنند قطعا هزینه های خانواده خود را از این راه تامین می کنند و در شرایط کنونی باید مکانیزمی صورت پذیرد که افراد ضررهای کمتری متحمل شوند.

وی اظهار کرد: شورای آموزش و پرورش از اهمیت بسیاری برخوردار است و مصوبات باید شفاف به دستگاه ها ابلاغ شود.

این مقام مسئول از تاثیر کرونا بر خانواده ها سخن گفت و اضافه کرد: وظیفه مسئولان این است که در شرایط کنونی باری را از دوش خانواده ها برداشته و مخارج را برای آنها به حداقل برسانیم.

بصیری با توضیح اینکه مسئولان نقش اصلی را در مدیریت مسئولیتی که برعهده دارند ایفا می کنند، افزود: رانندگان سرویس مدارس باید ملزم شوند که چهارچوب و قوانین شرکت های سرویس مدارس را رعایت کنند؛ رانندگانی که سابقه سوء رفتار دارند باید از سرویس مدارس حذف گردند وافراد متعهد را جهت سرویس دهی دانش آموزان انتخاب کنند.

وی خطاب به رییس شبکه بهداشت و درمان تنظیم یک برنامه مدون جهت رعایت کردن فاصله دانش آموزان در سرویس های مدارس را توصیه کرد.

فرماندار شهرستان خمینی شهر در خصوص اجرای فوق برنامه های مدارس غیر دولتی در پایان گفت: هزینه فوق برنامه ها به صورت یکجا از والدین دریافت نگردد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها