موج
کدخبر : ۳۳۸۷۶۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-338764

فرماندار شهرستان همدان

فرماندار شهرستان همدان با اشاره به لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی ستاد کرونا گفت: میزان فوتی های کرونا در همدان 115 نفر بوده و ۱۱۴۵ نفر نیز به کروناویروس مبتلا شده اند.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، حسین افشاری، فرماندار شهرستان همدان با اشاره به میزان فوتی های کرونا در همدان و لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی عنوان کرد: مردم همچنان سه اصل استفاده از ماسک، رعایت فاصله گذاری اجتماعی و پرهیز از اجتماعات بیش از ۱۰ نفر را مدنظر داشته باشند.

وی با بیان  اینکه شهرستان همدان همچنان در وضعیت قرمز کرونایی است، گفت: از ابتدای شیوع تا صبح امروز -چهارشنبه یکم مردادماه- ۱۱۴۵ نفر در شهرستان همدان به کروناویروس مبتلا شده اند.

حسین افشاری با اشاره به فوت ۱۱۵ همدانی بر اثر ابتلا به کروناویروس، اظهار کرد: تعداد بستری بیماران کرونایی شهرستان همدان همچنان بیش از تعداد ترخیص شدگان است.

افشاری خاطرنشان کرد: اکیپ های نظارتی در واحدها و مراکزی که بیشترین ازدحام جمعیتی را دارند از جمله مطب پزشکان حضور پیدا می کنند و تذکرات لازم را به آنها می دهند.

رئیس ستاد مقابله با کروناویروس شهرستان همدان با بیان اینکه محدودیت های دو هفته قبل همچنان ادامه دارد، افزود: آرایشگاه های زنانه از شنبه چهارم مردادماه فعالیت خود را آغاز می کنند.

وی درباره تعطیلی بازارهای روز و شب همدان نیز تصریح کرد: فعلاً در ستاد کرونای استان در رابطه با تعطیلی روزبازارها مجوزی داده نشده است.

افشاری با اشاره به اینکه بیش از ۷۰ درصد مردم از ماسک استفاده می کنند، بیان کرد: اثرات استفاده از ماسک تا ۱۵ روز آینده کاهش میزان شیوع را به دنبال خواهد داشت.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها