موج
کدخبر : ۳۳۸۵۸۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-338580

مدیر امور برق اردستان خبر داد:

مدیر امور برق اردستان گفت: عملیات اجرایی ۵ طرح برق رسانی با صرف اعتباری بالغ بر ۱۹ میلیارد و ۸۸۰ میلیون ریال از محل اعتبارات‌ شرکت‌ برق در این شهرستان به پایان رسید.

قاسمعلی ناظری در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، اظهار کرد: طرح افزایش فیدرهای ۲۰ کیلو ولت پست شهید مدرس اردستان از ۱۲ فیدر به ۱۶ فیدر با صرف اعتباری بالغ بر ۱۵ میلیارد ریال اجرا شده است.

وی گفت: در مجموع ۲۸ مگابایت به ظرفیت خروجی پست اضافه و با اجرای این طرح مشکل برق مشترکین صنعتی شهرستان بر طرف شد.

این مقام مسئول اضافه کرد: طرح‌ تبدیل دو ونیم کیلومتر شبکه برق شهرستان ادستان از سیم به کابل با صرف اعتباری بالغ بر ۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال جهت جلوگیری از سرقت و رفع ضعف ولتاژ برق اجرا شده است.

ناظری در ادامه اظهار داشت: عملیات اجرایی ۱ کیلومتر شبکه جدید جهت ۱۲۰ متقاضی شهری و روستایی با صرف اعتباری بالغ بر ۱میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال به پایان رسیده است.

مدیر امور برق اردستان با بیان اینکه عملیات برق رسانی به روستای پیناوند شامل نصب یک دستگاه ترانس و اجرای 1 کیلومتر شبکه با صرف اعتباری بالغ بر 1 میلیارد و ۷۵۰ میلیون ریال به اتمام رسیده است، ابراز کرد: جهت بهینه سازی و اجرای روشنایی ورودی روستای کهنگ به طول ۴۰۰ متر اعتباری بالغ بر ۳۳۰‌میلیون ریال هزینه شده است.

به گزارش موج، شهرستان اردستان با جمعیت بیش از ۴۲ هزار نفر، در فاصله نزدیک به ۱۱۸ کیلومتری شمال شرقی اصفهان قرار دارد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها