موج
کدخبر : ۳۳۸۲۳۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-338232

سعید ناجی تاکید کرد؛

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان بر لزوم نظارت بر مراکز خیریه تاکید کرد و گفت: حفظ اعتماد و باور مردم در کمک و حمایت از نیازمندان بسیار واجب و ضروری است، مردمی که با اعتماد به مراکز خیریه اقدام به کمک می کنند باید مطمئن باشند که این کمک ها به دست نیازمندان واقعی خواهد رسید.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، سعید ناجی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان بر ضرورت تخصصی شدن عرصه فعالیت تشکل های مردم نهاد در استان تاکید کرد و گفت: تخصصی شدن فعالیت تشکل های مردم نهاد موجب تمرکز بیشتر در رفع مشکلات جامعه خواهد شد، باید تمامی تشکل‌های مردم نهاد استان تفکیک و فعالیت آنها تخصصی شوند تا بتوان علاوه بر جلوگیری از اتلاف انرژی، در مسیر شکوفایی آنها گام برداشت.

دکتر سعید ناجی در شورای توسعه و حمایت از تشکل های غیر دولتی استان، افزود: باید مشخص شود در چه زمینه های تشکلهای استان بیشترین فعالیت و چه حوزه های کمترین فعالیت را دارند تا بتوان حوزه های مغفول مانده را تقویت و حمایت شود.

وی با تاکید بر لزوم نظارت بیشتر بر عملکرد مراکز خیریه در استان، بیان کرد: باید بر فعالیت و عملکرد تشکل های مردم نهاد به ویژه آنهایی که ماهیت خیریه دارند نظارت بیشتری صورت بگیرد زیرا مردم برای کمک به نیازمندان  با اعتماد به این نهادها اقدام میکنند و باید این اعتماد را حفظ کرد.

ناجی خاطر نشان کرد: حفظ اعتماد و باور مردم در کمک و حمایت از نیازمندان بسیار واجب و ضروری است، مردمی که با اعتماد به مراکز خیریه اقدام به کمک می کنند باید مطمئن باشند که این کمک ها به دست نیازمندان واقعی خواهد رسید.

وی به نقش تشکل های مردم نهاد  در کاهش مشکلات جامعه اشاره کرد و گفت: چنانچه عملکرد و فعالیت تشکلهای مردم نهاد تخصصی شود و نقش هر تشکل در جامعه مشخص شود می توان گام های موقری در کاهش مشکلات جامعه و آسیب‌های اجتماعی برداشت.

گفتنی است؛ در این جلسه مدارک سه تشکل مردم نهاد به منظور دریافت مجوز مورد بررسی قرار گرفت.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها