موج
کدخبر : ۳۳۸۱۹۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-338197

فاطمه نوروزیان:

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: نقش بی بدیل رسانه ها و تاثیرگذاری تولیدات هنری که تلفیقی از خبر، عکس و فیلم است، در افزایش دانش و آگاهی، تغییر نگرش و نهایتا تغییر رفتار آحاد جامعه بسیار موثر است.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، فاطمه نوروزیان مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان، گفت: از ابتدای اپیدمی و پاندمی ویروس کرونا و بیماری کووید 19 تا کنون رسانه ها بصورت خودجوش و جهادگرانه در کنار روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان اقدامات بسیار ارزشمندی را انجام داده‌اند و کماکان همپای بخش بهداشت و درمان استان در حال فعالیت هستند که بسیار قابل تقدیر است.

نوروزیان عنوان کرد: تا کنون با همکاری همه اصحاب رسانه در زمینه افزایش آگاهی و دانش عموم مردم توانستیم موضوع رعایت فاصله گذاری اجتماعی، بهداشت فردی و استفاده از ماسک را تا حد ممکن در سطح جامعه نهادینه کنیم و از این مرحله به بعد باید تلاشمان را در تغییر نگرش و رفتار مردم متمرکز کنیم.

مدیر روابط عمومی دانشگاه خاطر نشان کرد: از آنجائیکه با ویروس جدیدی روبرو هستیم و هر روز به اطلاعات جدیدی از این ویروس دست پیدا می کنیم که مدام در حال تغییرات است؛ لذا به روز کردن اطلاعات و دانش مردم حائز اهمیت است و باید به آن توجه ویژه داشت.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها