موج
کدخبر : ۳۳۸۰۷۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-338073

هادی ابراهیمی خبر داد؛

مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان از الزام ها و فرایندهای حضور تعاونگران در جشنواره تعاونی های برتر سال جاری خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، هادی ابراهیمی مدیرکل تعاون،کار ورفاه اجتماعی هرمزگان، گفت: مثبت بودن تراز مالی شرکت تعاونی در 3 سال اخیر، فعال و در حال بهره برداری بودن تعاونی با حداقل داشتن 3 سال فعالیت، انجام برگزاری مجامع قانونی و رعایت قواعد حقوقی الزامی، نداشتن محکومیت قضایی موثر در مورد تعاونی در 3 سال اخیر و درج مدارک تحصیلی اعضای هیأت مدیره شرکت تعاونی در سامانه جامع و هوشمند تعاونی را از جمله الزامات شرکت های تعاونی برای پذیرش اولیه در جشنواره تعاونی های برتر عنوان کرد.

مدیرکل تعاون،کار ورفاه اجتماعی هرمزگان با اشاره به اعلام الزامات ثبت نام و پذیرش اولیه شرکت های تعاونی در جشنواره تعاونی های برتر سال جاری گفت: اتحادیه ها و شرکت های تعاونی برای حضور در جشنواره تعاونی های برتر باید  9 شرط اعلام شده را رعایت کنند.

وی اظهارداشت: درج مستندات قانونی مرتبط با امور مالیاتی و بیمه تامین اجتماعی شرکت تعاونی در سامانه سامانه جامع و هوشمند تعاونی، بارگذاری گواهینامه های مرتبط با نوع فعالیت شرکت تعاونی طی سه سال اخیر در سامانه (گواهینامه های ایزو، محیط زیست، اختراع، طرح صنعتی، تقدیرنامه و ...)، بارگذاری صورت های مالی و آخرین تغییرات اساسنامه شرکت تعاونی در سامانه جامع و هوشمند تعاونی ها و بارگذاری تصاویر واضح محصولات و خدمات شرکت تعاونی در سامانه را از الزامات دیگر شرکت در جشنواره ذکر کرد.

جشنواره تعاونی های برتر در سال جاری با رویکرد رتبه بندی و اعتبار سنجی تعاونی ها با استفاده از سامانه جامع و هوشمند تعاونی ها از تاریخ 9 مرداد  آغاز خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها