موج
کدخبر : ۳۳۸۰۵۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-338054

معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان، گفت: در ساعات بعدازظهر در ارتفاعات استان شرایط بارش های رگباری مهیا خواهد بود، لذا توصیه می شود از قرار گیری در حریم رودخانه های فصلی خودداری شود.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، کیانوش عارفی معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان، گفت: طی امروز تداوم فعالیت سامانه مونسونی در برخی نقاط استان پیش بینی می شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود افزود: در مناطق دریایی طی ساعاتی افزایش سرعت وزش بادهای جنوب شرقی خواهیم داشت که دربرخی نقاط از تنگه هرمز و دریای عمان طی ساعات بعدازظهر قابل ملاحظه پیش بینی می شود و سبب نامساعد شدن شرایط دریا خواهد شد.

عارفی در ادامه با اشاره به اینکه توصیه می شود شناورهای سبک از ترددهای دریایی خوداری کرده و تمهیدات لازم  در این باره صورت پذیرد، عنوان کرد: در ساعات بعدازظهر در ارتفاعات استان، همچنان شرایط بارش های رگباری مهیا خواهد بود، لذا توصیه می شود از قرار گیری در حریم رودخانه های فصلی خودداری شود.

وی اشاره کرد: از لحاظ دمایی طی روز یکشنبه در برخی نقاط استان  کاهش نسبی دما  مورد انتظار است.

معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان، در پایان اضافه کرد: روز یکشنبه نیز با توجه به تداوم وزش بادهای جنوب شرقی در مناطق دریایی، دریا نسبتا مواج خواهد بود و در ارتفاعات استان نیز تداوم فعالیت بارش های مونسونی نیز پیش بینی می شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها