موج
کدخبر : ۳۳۷۰۰۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-337003

در راستای کاهش و کنترل خشونت صورت گرفت؛

جلسه هم اندیشی معاونت پیشگیری از وقوع جرم دادگستری قم با اساتید حوزه و دانشگاه با موضوع راهکارهای کنترل وکاهش خشونت در استان قم برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، حجت الاسلام والمسلمین مجید یزدی سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری قم با بیان این خبر گفت: این جلسه به میزبانی این معاونت و با حضور مسئولان و اساتید حوزه علمیه جامعه المصطفی و دانشگاه های استان قم برگزار گردید.

یزدی افزود: ارائه گزارش و پیشنهادات نمایندگان حوزه و دانشگاه های استان از فعالیت های مجموعه های متبوع خود در زمینه پیشگیری و کاهش خشونت، معرفی سند کنترل و کاهش خشونت ابلاغی از قوه قضائیه و شرحِ تقسیم کار بر اساس آن سند و معرفی مجری پروژه کاهش خشونت استان به دانشگاه های استان از موارد مطرح شده در این جلسه بود.

سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری قم تصریح کرد: پس از ارائه تکلیف دستگاه ها ذیل سند راهبردی کنترل و کاهش خشونت، مقرر گردید طی ده روز پس از جلسه، گزارش اولیه ای از طرح اقدامات و عملکرد فعلی هر دستگاه توسط نمایندگان ایشان که در جلسه حضور داشته اند تهیه و به همراه پیشنهادات لازم جهت اجرای هر چه بهتر برنامه به دبیرخانه معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم ارسال گردد.

یزدی همچنین در این جلسه آمادگی دادگستری کل استان قم در خصوص بازدید اساتید، دانشجویان و کادر اجرایی دانشگاه ها وحوزه های علمیه وجامعه المصطفی از نمایشگاه دائمی معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم  و برگزاری دوره آموزشی برای بازدیدکنندگان را در جلسه اعلام نمود.

 

.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها