موج
کدخبر : ۳۳۶۶۸۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-336685

علی اعتصام پور:

مدیر درمان تأمین اجتماعی استان اصفهان گفت: الکترونیکی شدن دفترچه های درمانی موجب کاهش هزینه‌ها و مدیریت بهتر منابع شده است.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، علی اعتصام پور با اشاره به اجرای طرح الکترونیکی شدن دفترچه های درمانی اظهار داشت:از آنجایی که سالانه مبلغ قابل توجهی حدود ۷۰ میلیارد تومان در سطح کشور برای چاپ دفترچه‌های درمانی هزینه می شود، با اجرای این طرح شاهد کاهش هزینه‌ها و مدیریت بهتر منابع شده و نیز تمامی سوابق درمانی بیمه‌شدگان به صورت جامع و کامل ثبت می‌شود.

وی گفت: با اجرای کامل این طرح از این پس تمدید اعتبار دفترچه‌های درمانی و هم‌چنین ارائه دفترچه‌ها به صورت غیر فیزیکی انجام شده و تمامی اطلاعات به صورت الکترونیکی ثبت می‌شود.

این مقام مسئول افزود: پزشکان و مراکز درمانی می‌توانند با استفاده از ۶ روش، اعتبار دفترچه‌های درمان تأمین اجتماعی را به صورت فوری و آسان استعلام کنند.

علی اعتصام پور گفت: پروژه استقرار سامانه الکترونیکی از سال ۹۷ در استان اصفهان کلید خورده است و نسخه‌های درمانی بیمه شدگان تأمین اجتماعی استان به صورت آنلاین تولید می شود و در تمام مراکز درمانی استان در حال انجام است که گام مثبتی در کاهش هزینه‌ها و ارائه خدمات مطلوب و بهتر به مردم بوده است.

مدیر درمان تأمین اجتماعی اصفهان اظهار کرد: پزشکان و مراکز درمانی می‌توانند با استفاده از ۶ روش، اعتبار دفترچه‌های درمان تأمین اجتماعی را به صورت فوری و آسان استعلام کنند که از جمله این روش‌ها استفاده از اپلیکیشن موبایل، استفاده از نسخه وب و همچنین استفاده از کدهای دستوری #۱۴۲۰*۴* یا #۱*۱۴۲۰*۴* و یا #۱۶۶۶* و ارائه کدملی به این کدهای دستوری است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها