موج
کدخبر : ۳۳۶۶۶۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-336662

سجاد انوشیروانی:

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: به مناسبت گرامیداشت دهه کرامت طبق برنامه‌ریزی و هماهنگی انجام شده پارکوریست‌های اردبیلی و تبریزی در خانه پارکور اردبیل با رعایت پروتکل‌های بهداشتی با هم به رقابت پرداختند.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، سجاد انوشیروانی مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل در جمع خبرنگاران در اردبیل اظهار داشت: به مناسبت گرامیداشت دهه کرامت طبق برنامه‌ریزی و هماهنگی انجام شده پارکوریست‌های اردبیلی و تبریزی در خانه پارکور اردبیل با رعایت پروتکل‌های بهداشتی با هم به رقابت پرداختند.

وی از حضور ورزشکاران از استان آذربایجان شرقی در این دوره از مسابقات خبر داد و افزود: این دوره از مسابقات پارکور در دو بخش حرفه ای و نیمه حرفه‌ای در خانه پارکور استان اردبیل برگزار شد ورزشکاران رشته مهیج ورزشی پارکور از استان آذربایجان شرقی به ویژه تبریز نیز حضور پرشور و گسترده داشتند.

انوشیروانی با اشاره به فعالیت ورزشکاران رشته پارکور در شهرهای استان اردبیل تصریح کرد: در حال حاضر در برخی از شهرهای بزرگ استان اردبیل ورزشکاران در رشته پارکور به فعالیت می‌پردازند و همچنین برای فعال سازی این رشته ورزشی در سایر شهرهای استان نیز اقدامات لازم صورت می‌گیرد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل با تاکید بر فعالیت حدود ۲۰۰ ورزشکار در رشته پارکور در استان اردبیل بیان کرد: در حال حاضر حدود ۲۰۰ ورزشکار در رشته پارکور در مناطق مختلف استان اردبیل فعالیت می‌کنند که در این دوره از مسابقات از شهرهای پارس‌آباد، گرمی مشگین‌شهر و هیر مشارکت خوبی از خود نشان دادند.

وی در خصوص توجه جدی به دستگاه‌های اجرایی به حوزه ورزش و جوانان استان اظهار کرد: در استان اردبیل در رشته‌ای پارکور استعدادهای بسیار ارزشمندی وجود دارد با توجه جدی دستگاه‌های اجرایی با اداره کل ورزش و جوانان می‌توانیم گام‌های موثری برای توسعه و گسترش این رشته ورزشی در سطح استان اردبیل برداریم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها