موج
کدخبر : ۳۳۶۶۴۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-336644

صدیف بدری:

نماینده مردم شهرستان‌های اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از موضوعات و مسائل مهم تبدیل وضعیت مربیان فرآیندی فنی و حرفه‌ای که باید در مناطق مختلف کشور به ویژه در استان اردبیل به صورت ضرورت مورد توجه قرار گیرد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، صدیف بدری نماینده مردم اردبیل در مجلس در جمع خبرنگاران در اردبیل اظهار داشت: طی دیداری با رئیس سازمان فنی و حرفه‌ای کشور ضمن تبادل نظر در مورد مشکلات آموزش مهارت‌آموزی در سطح ملی و استانی تقوت زیرساخت‌های لازم در کشور نیز مورد پیگیری قرار گرفت.

وی تبدیل وضعیت مربیان فرآیندی فنی و حرفه‌ای را مهم دانست و افزود: یکی از موضوعات و مسائل مهم تبدیل وضعیت مربیان فرآیندی فنی و حرفه‌ای که باید در مناطق مختلف کشور به ویژه در استان اردبیل به صورت ضرورت مورد توجه قرار گیرد.

بدری با بیان اینکه اعتبارات لازم برای مراکز مهارت آموزی کشور باید اختصاص یابد تصریح کرد: تخصیص و پرداخت اعتبار برای خرید تجهیزات آموزشی و همچنین خرید مواد مصرفی آموزشی در استان اردبیل در دستور کار قرار گیرد.

نماینده مردم شهرستان‌های اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی در ادامه بیان کرد‌: اعتبارات لازم برای توسعه و تقویت مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای در روستاهای استان اردبیل نیز مورد توجه جدی باشد.

وی اظهار کرد: با هماهنگی‌ها و برنانه‌ریزی‌های لازم باید برای حل مشگلات معیشتی کارکنان فنی و حرفه‌ای گام جدی برداشته شود و رفاه و حقوق و معیشت پرسنل شاغل در ادارات فنی و حرفه‌ای استان اردبیل تامین شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها