موج
کدخبر : ۳۳۶۴۱۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-336417

کارشناس مسئول بازایابی مخابرات منطقه اصفهان خبر داد:

کارشناس مسئول بازایابی مخابرات منطقه اصفهان از مدیریت غیر حضوری مشترکین از پنل کاربری 2020 خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، احمد تمیزی بیان کرد: مشترکین و متقاضیان سرویس ADSL مخابرات منطقه اصفهان می توانند با مراجعه به سایت  adsl.tci.ir به صورت غیر حضوری پنل سرویس خود را مدیریت کنند.

وی در خصوص عمده دلایل تماس مشترکین با سامانه 2021 با موضوع زمان تاخیر شارژ سرویس اینترنت بیان داشت: با توجه به استفاده روزافزون از سامانه های غیر حضوری ، مخابرات منطقه اصفهان نیز اقدام به راه اندازی سامانه adsl.tci.ir نموده که مشترکین و متقاضیان عزیز می توانند با داشتن نام کاربری و پسورد ( username &password ) به این سامانه دسترسی داشته ووپنل خود را مدیریت نمایند.

کارشناس مسئول بازایابی بیان داشت: نام کاربری ( username ) بصورت  شماره تلفن مشترکین با کد شهرستان بدون صفر می باشد.

تمیزی افزود: پسورد ورود به سایت کاربری  نیز برای مشترکین بصورت پیامک ارسال شده که اگر مشترکی آن را فراموش کرده باشد با کلیک برروی قسمت فراموشی رمز ،سیستم پیامک مجددی برای ایشان ارسال می کند که حاوی رمز عبور ( password ) خواهد بود و بدین صورت مشترک میتواند وارد پنل پشتیبانی خود شده و مشکل را سریعاً حل کند.

کارشناس مسئول بازایابی مخابرات منطقه اصفهان در پایان تاکید داشت: تصور این مطلب که شارژ در پایان هر ماه انجام می شود اشتباه بوده وتاریخ شارژ همان تاریخ ثبت نام سرویس خواهد بود فلذا مشترکین از پنل پشتیبانی خود تاریخ وضعیت اینترنت که همان تاریخ شارژ مجدد می باشد را باید مد نظر قرار دهند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها