موج
کدخبر : ۳۳۵۶۳۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-335631

رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس، گفت: با وجود اقدامات موثری که در تامین تجهیزات پزشکی در استان صورت گرفته مردم از تصمیمات دولت مردان در بحران کرونا در بندرعباس ناراضی هستند و انتظار داریم با توجه به شرایط موجود استان و شهر بندرعباس شرایط و تصمیمات به سمتی برود که از اوضاع بحرانی کنونی خارج شویم.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، فاطمه جراره، رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس در یکصد و هشتاد و دومین جلسه شورا گفت: با وجود اقدامات موثری که در تامین تجهیزات پزشکی در استان صورت گرفته مردم از تصمیمات دولت مردان در بحران کرونا در بندرعباس ناراضی هستند و انتظار داریم با توجه به شرایط موجود استان و شهر بندرعباس شرایط و تصمیمات به سمتی برود که از اوضاع بحرانی کنونی خارج شویم.

وی با انتقاد از برخی از سیاست‌های دولت اظهار داشت: سیاست کلی دولت به گونه‌ای است که برخی اطلاعات را در اختیار شورای شهر قرار نمی‌دهند به‌عنوان مثال اطلاعات مقدار عوارض آلایندگی  و مالیات ارزش افزوده را به صورت مشخص اعلام نمی‌کند تا بتوانیم به وظایف نظارتی خود به صورت دقیق بپردازیم.

جراره عدم وجود مدیریت واحد شهری را یکی از بزرگترین مشکلات شهر بندرعباس برشمرد و گفت: شهرداری باید قبل از ورود و آغاز پروژه‌ها مطالعات کامل و دقیقی را از آن پروژه و شیوه‌های اجرای آن انجام دهند تا از اتلاف هزینه‌ها و اعتبارات جلوگیری شود. وی به هزینه 14 تا 15 میلیارد تومانی  خور شیلات اشاره کرد و آن را طرحی بدون مطالعه و کارشناسی دانست.

رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس خاطرنشان کرد: شهر بندرعباس یک شهر ساحلی است و این پتانسیل، ظرفیت تبدیل‌شدن به یکی از بهترین نقاط گردشگری را برای بندرعباس ایجاد می‌کند اما باید به این شهر بها داده شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها