موج
کدخبر : ۳۳۵۴۸۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-335481

عباس جهانگیرزاده:

نماینده شمال استان اردبیل در مجلس شورای اسلامی گفت: تلاش‌های شبانه روزی تلاش‌گران دستگاه قضایی زمینه ساز آسایش و آرامش مردم و هشدار جدی برای مجرمان است که امیدواریم این خدمات همواره استمرار داشته و خدمت به مردم در اولویت قرار گیرد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، عباس جهانگیرزاده نماینده شمال استان اردبیل در مجلس شامگاه امروز در دیدار با رئیس دادگستری شهرستان پارس‌آباد اظهار داشت: قوه قضائیه از ارکان اصلی نظام مقدس جمهوری اسلامی و نهادی موثر در پاسداری از ارزش‌ها، کرامت انسانی و حافظ حقوق شهروان است.

وی افزود: تلاش مستمر کارکنان دستگاه قضایی به ویژه در منطقه در خصوص پیگیری‌های مجدانه برای برقراری عدالت بسیار ارزشمند و قابل تقدیر و قدردانی است که باید مورد تاکید همگان قرار گیرد.

جهانگیرزاده تصریح کرد: تلاش‌های شبانه روزی تلاش‌گران دستگاه قضایی زمینه ساز آسایش و آرامش مردم و هشدار جدی برای مجرمان است که امیدواریم این خدمات همواره استمرار داشته و خدمت به مردم در اولویت قرار گیرد.

نماینده شهرستان‌های پارس‌آباد، بیله‌سوار و اصلاندوز در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: اقدامات جهادی و انقلابی دستگاه قضایی و دادگستری در دل مردم نور و امید جدیدی ساخته است که بسیار ارزشمند است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها