موج
کدخبر : ۳۳۵۳۵۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-335353

معاون اجرایی مدیریت پسماند شهرداری اصفهان اعلام کرد:

معاون اجرایی سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان از پلمپ 10انبار غیرمجاز نگهداری پسماند خشک در خردادماه سال جاری در اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، محمد منوچهری گفت: 10 انبار غیرمجاز نگهداری پسماند خشک در اصفهان پلمب و  13تن بار که به صورت غیرمجاز در خردادماه سال جاری ذخیره شده بود، جمع آوری شد.

وی اظهار کرد: در خرداد ماه سال جاری تعداد 31 فقره اخطار پلمب برای انبارهای متخلف صادر و 10 انبار نیز به طور کامل پلمب شده است.

معاون اجرایی سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان ادامه داد: تعداد 8 انبار غیرمجاز هم جمع آوری شده وبه 6 انبار دیگر به علاوه یک واحد منزل مسکونی متخلف و 2مغازه که محل دپوی پسماند خشک بوده اند، فرصت 10 روزه ای جهت جمع آوری انبارهای خود گرفته اند که هنوز این مهلت به اتمام نرسیده است.

وی در مورد برخورد با عوامل غیرمجاز در این زمینه هم توضیح داد: در مجموع مقدار 13 تن پسماند خشک از طریق عوامل بازرسی و نظارت سازمان شناسایی و توقیف شده و به منظور جلوگیری از فعالیت مجدد عوامل غیر مجاز  تعداد 50 تعهد محضری و تعداد 10 تعهد سازمانی از خودروهای دوره گرد اخذ شده است.

منوچهری همچنین به ارزیابی تماس های شهروندان با سامانه 137 شهرداری اصفهان نیز توضیح داد: بر اساس آمارهای استخراج شده، تعداد 282 پیام از سوی شهروندان در این سامانه ثبت و از طریق کارشناسان نظارت و ارزیابی مورد بررسی قرار گرفته و ایراد نیز مرتفع شده است که تعداد 8 پیام اعلام رضایت از سوی شهروندان، گویای بخشی از این خدمات است.

معاون اجرایی سازمان در رابطه با نحوه همکاری شهروندان در حوزه مدیریت پسماند به منظور حذف چرخه های غیرمجاز، توضیح داد: مادامی که شهروندان پسماندهای خشک را به درستی جداسازی کرده و تحویل عوامل مجاز شامل ایستگاه های بازیافت و خودروهای مجاز جمع آوری پسماند خشک دهند، شاهد فعالیت عوامل غیرمجاز و دوره گرد ها نخواهیم بود و این افراد زمانی فعالیت می کنند که شهروندان بی توجه به مسئولیت شهروندی خود اقدام به پراکنده سازی پسماندهای خشک در معابر و یا همکاری با عوامل غیر مجاز کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها