موج
کدخبر : ۳۳۵۲۴۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-335242

سید غنی نظری:

نماینده شهرستان‌های خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی گفت: با جدیت کامل مخالف آغاز پروژه عمرانی جدید بدون پشتوانه مالی هستم و در این راستا از شرکت و حضور در مراسمات و آیین‌های کلنگ‌زنی طرح‌های عمرانی پرهیز می‌کنم.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، سید غنی نظری نماینده خلخال در مجلس در آیین تجلیل از مدافعان سلامت خلخال اظهار داشت: کرونا هنوز به عنوان تهدید بزرگ سلامت مردم مطرح بوده و همچنان خطر ابتلا به این بیماری همانند روزهای آغازین آن  افراد جامعه را تهدید می‌کند.

وی افزود: شاخص بهره‌مندی مردم استان اردبیل از راه‌های مناسب ارتباطی شهری و روستایی  ۲۰ درصد پایین‌تر از شاخص کشوری است و این رقم در خلخال و کوثر ۴۰ درصد می‌باشد که باید مورد توجه جدی و بیش از پیش قرار گیرد.

نظری تصریح کرد: با جدیت کامل مخالف آغاز پروژه عمرانی جدید بدون پشتوانه مالی هستم و در این راستا از شرکت و حضور در مراسمات و آیین‌های کلنگ‌زنی طرح‌های عمرانی پرهیز می‌کنم.

نماینده شهرستان‌های خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: توسعه همه جانبه استان اردبیل نیازمند همکاری و همدلی نمایندگان استان در مجلس و همکاری مردم است و در حال حاضر تلاش مجمع نمایندگان نیز بر روی این موصوع متمرکز شده است.

وی اظهار کرد: در کنار انجام وظایف قانون‌گذاری برای تامین اعتبارات لازم برای توسعه هرچه بیشتر منطقه از محل اعتبارات ملی برای اتمام پروژه‌های عمرانی نیمه تمام و راکد نیز با جلب نظر وزرای دولت تلاش خواهیم کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها