موج
کدخبر : ۳۳۵۱۳۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-335137

معاون وزیر کشور:

معاون وزیر کشور از همراهی مردم با دولت و سیاست‌های نظام به عنوان پاسخ کوبنده به نظریه شکاف دولت و ملت یادکرد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، تقی رستم وندی در همایش شکوه کرامت در قم، با اشاره به اینکه به تاثیر بسزای فعالیت خیران در پایداری ملی و استحکام داخلی کشور، اظهار داشت: فعالیت خیرین و نیکوکاران در راستای مقابله با بیماری کرونا یک اقدام بزرگ با پیامدهای ملی بود.

وی با بیان اینکه دشمنان مدعی بودند که جمهوری اسلامی ایران توانایی مقابله با کرونا را ندارد، اظهار داشت: امروز ما با حضور مردم و پیشگامی خیران و نیروهای جهادی و فعالان اجتماعی، الگویی جدید از مقابله با کرونا را به جهانیان نشان داده ایم.

معاون وزیر کشور با اشاره به مقاومت و ایستادگی ملت غیور ایران اسلامی در برابر تحریم ها و تهدیدهای دشمنان، خاطرنشان کرد: حضور همیشگی مردم درمیدان های گوناگون سیاسی و اجتماعی، خط بطلانی بر تصورات ضد ایرانی کشیده و خیال خام فروپاشی کشورمان را نابود کرده است.

وی با بیان اینکه مثلث عبری، عربی و غربی علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی تشکیل شده است، تصریح کرد: بیش از ۸۳ درصد از مردم کشورمان با سیاست های نظام و دولت برای مقابله با کرونا همراهی نشان دادند و ادعای شکاف دولت و ملت به وقوع نپیوست.

رئیس کارگروه اجتماعی مقابله با کرونا با اشاره به مشکلات و کمبودهای متعدد غربی ها در مواجهه با بیماری کرونا، گفت: در حالی که غربی ها حتی برای تهیه دستمال کاغذی برای مردم خود مشکل داشتند، طلاب، بسیجیان، خیرین و نیکوکاران در کشورمان حضوری چشمگیر در این عرصه داشته و مشکلات را به حداقل رساندند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها