موج
کدخبر : ۳۳۴۹۸۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-334981

احمد ناصری:

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: در راستای جلوگیری ز شیکع بیماری ویروسی کرونا دانش‌آموزان مدارس پرتراکم مناطق مختلف استان اردبیل در سال تحصیلی جدید تقسیم‌بندی خواهند شد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، احمد ناصری مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل عصر امروز در جلسه شورای معاونین آموزش و پرورش استان اردبیل اظهار داشت: در راستای جلوگیری از شیوع بیماری ویروسی کرونا دانش‌آموزان مدارس پرتراکم مناطق مختلف استان اردبیل در سال تحصیلی جدید تقسیم‌بندی خواهند شد.

وی از آغاز زود هنگام فعالیت مدارس خبر داد و افزود: در سال تحصیلی جدید فعالیت مدارس از ۱۵ شهریور ماه و با رعایت و توجه جدی به پروتکل‌ها و دستورالعمل‌های الزامی وزارت بهداشت آغاز می‌شود.

ناصری ساماندهی نیروهای انسانی را ضروری دانست و تصریح کرد: مسئولان و مدیران ادارات آموزش و پرورش در نواحی مختلف استان باید در ساماندهی نیروهای انسانی اهتمام ویژه‌ای داشته باشند و از هرگونه چالش در خصوص بازنشستگان و نقل و انتقالات خودداری کنند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل با اشاره به وضعیت هنرستان‌ها در استان بیان کرد: باید در تمامی هنرستان‌های استان به موضوع بهره‌وری توجه جدی شود و در این راستا علاوه‌بر پرهیز از انبار کردن تجهیزات آزمایشگاهی بر افزایش و توسعه آن‌ها نیز اهتمام لازم داشته باشند.

وی در خصوص ثبت نام دانش‌آموزان نیز اظهار کرد: در حال حاضر روند ثبت نام دانش‌آموزان پایه اول در جریان است و ثبت نام دانش‌آموزان در پایه‌های هفتم و دهم نیز به ترتیب در روزهای ۱۶ تیر ماه و ۲ مرداد ماه انجام خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها