موج
کدخبر : ۳۳۴۶۶۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-334665

امام‌جمعه کرمانشاه:

آیت‌الله مصطفی علما در دیدار رئیس‌کل دادگستری و اعضای شورای قضایی استان کرمانشاه گفت: قوه قضاییه رکن مهم در رأس کارها قرار دارد چراکه در وقت مشکل مراجعه همه مردم به آنجا است.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه کرمانشاه دستگاه قضا را مرجعی برای ایجاد آرامش و امنیت در بین آحاد مختلف جامعه عنوان کرد و ابراز داشت: دستگاه قضا باید در عملکردش به نحوی عمل کند که مردم با حضور در محاکم قضایی احساس آرامش کنند.

آیت‌الله علما رسالت اصلی دادگستری را گسترش عدل و داد در میان جامعه و مردم عنوان کرد و افزود: به دلیل راه‌حل آخر تمامی مشکلات در بین اقشار جامعه، در دستگاه قضا به‌عنوان یک مرجع اصلی همه باید به آن متکی باشند و به همین دلیل از این نقطه اتکا باید به‌خوبی حفاظت شود.

وی با تأکید بر اینکه مقام معظم رهبری قوه قضاییه را از مهم‌ترین ارکان حکومت عنوان کرد و خاطرنشان ساخت: تلاش رئیس قوه قضاییه برای آرامش مردم است و با دلسوزی کارها را دنبال می‌کند و از آغاز تاکنون که در قوه قضاییه حضورداشته‌اند توانسته‌اند سلامت خود را حفظ کنند و این می‌تواند الگوی خوبی برای کارکنان دستگاه قضایی کرمانشاه باشد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها