موج
کدخبر : ۳۳۴۵۵۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-334555

‏مدیرکل دیوان محاسبات استان اصفهان:

مدیرکل دیوان محاسبات استان اصفهان گفت: کوتاهترین توقف خطوط تولید فولاد مبارکه برای صنعت کشور خسارت بار است.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، بهــزاد فلاطــون‌زاده با اشاره باینکه فولاد مبارکه فقط یک تولیدکنندۀ صرف نیست، بیان داشت: به همین دلیل کوتاه‌ترین توقف خطوط تولید این شرکت می‌تواند صدمات و خسارت زیادی را برای این شرکت و صنعت کشور همراه داشته باشد.

وی ادامه داد: به‌عنوان یک ایرانی به خود می‌بالم که چنین صنعت معظمی در کشور داریم و می‌توانیم مواد اولیۀ بیــش از ۳ هزار واحـــد تولیــدی و کارخــانه‌های دیگر را از این شرکت تأمین کنیم.

فلاطــون‌زاده گفت: به‌جاست که از تک‌تک کارگران و مسئولین شرکت فولاد مبارکه قدردانی کنم که با همت والای خود، تولید را در این شرایط زنده نگه داشته‌اند.

مدیرکل دیوان محاسبات استان اصفهان با تأکید بر اهمیت بازدید همۀ مسئولین از شرکت فولاد مبارکه اظهار داشت: این بازدیدها باعث می‌شود این شرکت در نظر بازدیدکنندگان در قالب یک سرمایۀ ملی تجلی یابد و این آگاهی ایجاد شود که فولاد مبارکه فقط یک تولیدکنندۀ صرف نیست، بلکه به‌عنوان بنیان‌گذار یک فرایند بسیار کلان در تولید ملی نقش‌آفرین است. به همین دلیل کوتاه‌ترین توقف خطوط تولید این شرکت می‌تواند صدمات و خسارت زیادی را برای این شرکت و صنعت کشور همراه داشته باشد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها