موج
کدخبر : ۳۳۴۴۰۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-334402

مدیرکل اوقاف و امور خیریه اصفهان خبر داد:

مدیرکل اوقاف و امور خیریه اصفهان از کسب رتبه سوم اصفهان درمیزان ثبت‌نام‌ چهل و سومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، حجت‌الاسلام محمد حسین بلک اظهار کرد: اصفهان از نظر ثبت‌نام متسابقین چهل و سومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم بعد از استان‌های مازندران وخراسان رضوی در رتبه سوم کشور قرار دارد.

وی با بیان اینکه تعداد ثبت‌نامی‌ها به نفر رشته ۱۳۵۷ نفر است، افزود: با ثبت‌نام افراد از ۲۵ شهرستان استان، اصفهان در رتبه سوم  کشور از نظر میزان ثبت‌نام قرار دارد.

حجت الاسلام بلک این مقام مسئول در ادامه افزود:بیشترین ثبت نام کنندگان از شهرستان های اصفهان ناحیه یک ،اصفهان ناحیه دو ، فلاورجان ، گلپایگان وشهرضا هستند.

وی با اشاره به برگزاری چهل و سومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در سال جاری، اظهار کرد: در این دوره ثبت نام متسابقین بصورت کاملا الکترونیکی از طریق سامانه میز خدمت الکترونیکی سازمان اوقاف و امور خیریه اجام شد که ۱۳۵۷نفر شامل ؛ ۴۰۲ برادر و ۹۵۵خواهر در این مسابقات ثبت‌نام کرده‌اند.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه اصفهان  با بیان اینکه مسابقات در سال ۹۹ به صورت منطقه‌ای برگزار می‌شود، تصریح کرد: مرحله شهرستانی چهل و سومین  دوره مسابقات قرآن  از ۶ تیر ماه  در اصفهان با رعایت نکات بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی  به مرکزیت ۸شهرستان برگزار می شود.

وی افزود: این مسابقات در رشته‌های آوایی شامل؛ رشته‌های حفظ ۵، ۱۰، ۲۰ و حفظ کل، قرائت و ترتیل و دعاخوانی ویژه خواهران و برادران و رشته اذان ویژه برادران برگزار می‌شود.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه اصفهان بیان کرد: چهل و سومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در رشته‌های کتبی شامل؛ تفسیر عمومی قرآن کریم ویژه خواهران و برادران برگزار خواهد شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها