موج
کدخبر : ۳۳۴۳۷۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-334372

بنابر پیش بینی اداره کل هواشناسی هرمزگان، طی روز دوشنبه افزایش سرعت وزش بادهای جنوب شرقی سبب متلاطم شدن دریای عمان، شرق و جنوب تنگه هرمز خواهد شد که توصیه می شود تردد دریایی شناورهای سبک و صیادی با احتیاط صورت پذیرد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، بنابر پیش بینی اداره کل هواشناسی هرمزگان، طی امروز شنبه، سی و یکم خرداد ماه در ساعات ابتدایی صبح مه رقیق صبحگاهی و در طول روز غبار محلی و وزش بادهای سطحی پدیده غالب سواحل و جزایر استان خواهد بود.

گفتنی است؛ در ساعات بعدازظهر در ارتفاعات شرقی استان رشد ابر با احتمال رگبار پراکنده باران و رعد و برق و افزایش لحظه ای سرعت باد پیش بینی می شود.

گزارشات حاکی از آن است که از فردا تا روز سه شنبه هفته جاری در مناطق غربی و شمالی خلیج فارس وزش بادهای شمال غربی و مواج شدن این مناطق دریایی پیش بینی می شود که طی روز دوشنبه جزایر استان را نیز تحت تاثیر قرار خواهد داد.

بنابر پیش بینی کارشناسان در این اداره کل، در دریای عمان، شرق و جنوب تنگه هرمز نیز طی روز دوشنبه افزایش سرعت وزش بادهای جنوب شرقی سبب متلاطم شدن این مناطق دریایی خواهد شد که توصیه می شود در مدت یاد شده، شناورهای سبک و صیادی از رفتن به دریا خودداری کرده و تمهیدات لازم جهت تردد دریایی ایمن سایر شناورهای متردد در منطقه صورت پذیرد.
از نظر دمایی طی این هفته، تغییرات دمایی بین یک تا سه درجه سلسیوس  در نوسان خواهد بود
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها