موج
کدخبر : ۳۳۳۸۳۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-333834

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای همدان خبر داد:

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای همدان با اشاره به اینکه ردم باید دقت بیشتری را داشته باشند و مصرف بهینه را در دستور کار خود قرار دهند، از تابستانی بدون قطعی آب خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج همدان و به نقل از روابط عمومی شرکت آب منطقه ای همدان،   منصور ستوده،   مدیر عامل شرکت آب منطقه ای همدان اظهار کرد: تولید آب با توجه به وضعیت سد اکباتان مشکلی ندارد، اما در مورد مصرف مردم باید دقت بیشتری را داشته باشند و مصرف بهینه را در دستور کار خود قرار دهند.

وی افزود: فصل گرما میزان مصرف آب را افزایش داده، اما با این وجود مدیرعامل شرکت آب منطقه ای همدان وعده تابستانی بدون قطعی آب را داده است.  

وی با بیان این‌که هیچ‌گونه مشکلی در تامین آب شرب شهر همدان نیست، گفت: براساس پیش‌بینی‌های صورت گرفته در تابستان سال جاری هیچ‌گونه جیره‌بندی و قطعی آب نخواهیم داشت.

 مدیر عامل شرکت آب منطقه ای همدان با بیان این‌که پیک مصرف تا اواخر تابستان ادامه خواهد داشت، خاطر نشان کرد: در این زمان میزان مصرف آب ۳۰ درصد افزایش می‌یابد، اما اگر مردم دقت لازم را داشته باشند مشکلی پیش نخواهد آمد.

ستوده با اشاره به اینکه سرریز سد اکباتان قطع شده است، گفت: حجم سد اکباتان ۳۴ میلیون مترمکعب است که ۱۰۰ درصد حجم آن پر است و ۱۳۰۰ لیتر در ثانیه برای مصرف شرب شهر همدان برداشت می‌شود.

وی افزود: حجم سد آبشینه در حال حاضر دارای پنج میلیون مترمکعب است که فعلاً برداشتی از این سد انجام نمی‌گیرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها