موج
کدخبر : ۳۳۳۵۲۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-333524

قرار است در این سفر یک‌روزه که از ساعت 11 صبح امروز آغاز می‌شود اسلامی وزیر راه و شهرسازی از روند اجرای طرح‌ها و پروژه‌های حوزه و راه و شهرسازی در مناطق مختلف استان بازدید و مشکلات و مسائل را مورد بررسی قرار دهد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، قرار است در این سفر یک‌روزه که از ساعت 11 صبح امروز آغاز می‌شود وزیر راه و شهرسازی از روند اجرای طرح‌ها و پروژه‌های حوزه و راه و شهرسازی در مناطق مختلف استان بازدید و مشکلات و مسائل را مورد بررسی قرار دهد.

وزیر راه و شهرسازی ابتدا از عملیات اجرایی توسعه فرودگاه اردبیل بازدید کرده و سپس با استفاده از بالگرد در جریان وضعیت و مشکلات موجود راه‌های ارتباطی اصلی و فرعی شهرستان‌های اردبیل، گرمی، بیله‌سوار، پارس‌آباد، مشگین‌شهر، خلخال، کوثر و جاده اصلی اردبیل به سرچم قرار خواهد گرفت.

همچنین اسلامی از روند اجرای طرح راه آهن اردبیل به میانه هم بازدید کرده و با حضور در یکی از کارگاه‌های این طرح، با پیمانکاران، مهندسان و مجریان راه آهن اردبیل گفتگو می‌کند.

شرکت در جلسه‌ای در استانداری اردبیل با حضور مسئولان استان، و دیدار با نماینده ولی فقیه در استان اردبیل از دیگر برنامه‌های سفر وزیر راه و شهرسازی به استان اردبیل است.

گفتنی است این سفر کاری تا شب ادامه خواهد یافت و وزیر راه و شهرسازی امشب به تهران باز می‌گردد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها