موج
کدخبر : ۳۳۳۰۱۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-333014

فرمانده انتظامی یزد گفت: ماموران از ورود و مخفی شدن تعدادی اتباع غیرمجاز در یک کارخانه متروکه در حاشیه شهر یزد مطلع و محل اختفای آنها را شناسایی کردند.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، سرتیپ عباسعلی بهدانی‌فرد فرمانده انتظامی یزد افزود: در راستای ارتقای امنیت اجتماعی و با هدف مبارزه جدی با ناامن کنندگان امنیت، ماموران با انجام یک سری کارهای اطلاعاتی از ورود و مخفی شدن تعدادی اتباع غیرمجاز در یک کارخانه متروکه در حاشیه شهر یزد مطلع و محل اختفای آنها را شناسایی کردند.

وی با اشاره به اخذ مجوز قضایی و دستگیری  این افراد در عملیات ضربتی پلیس  اظهار کرد: این افراد از مرزهای شرقی و جنوب شرق به صورت غیرمجاز وارد کشور شده بودند و مقصد بعدی آنها استان‌های مرکزی و شمال کشور بود.

فرمانده انتظامی یزد با بیان اینکه قاچاق اتباع خارجی باعث نارضایتی مردم شده و درخواست مکرر آنها برخورد قاطع با این پدیده مجرمانه است، تاکید کرد: افرادی فرصت طلب و سودجو با بی‌توجهی به قانون اقدام به قاچاق انسان کرده و با به خطر انداختن جان خود و دیگران، امنیت استان یزد را مخدوش کرده‌اند.

بهدانی‌فرد از دستگیری تعدادی از افرادی که در امر جابجایی غیرمجاز این اتباع فعالیت می‌کردند، خبرداد و افزود: برابر قانون، هر تبعه خارجی باید مجوز لازم برای ورود و اقامت داخل کشور را از مراجع رسمی اخذ کند، در غیر این صورت دستگیر و به کشور مربوطه بازگردانده خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها