موج
کدخبر : ۳۳۲۸۲۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-332827

سرپرست معاونت داوطلبان جمعیت هلال احمر استان اصفهان خبر داد:

سرپرست معاونت داوطلبان جمعیت هلال احمر استان اصفهان از توزیع بیش از 7 میلیارد کمک غیر نقدی بین خانواده های متاثر ازکرونا در اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، محمد نوید متقی بیان کرد: با مشارکت مردم نوعدوست و نیکوکار استان اصفهان بیش از 7 میلیارد تومان کمک غیر نقدی مردمی به نفع متاثرین کرونا توسط جمعیت هلال احمر جمع آوری و توزیع شد.

وی با بیان اینکه جمعیت هلال احمر استان در کنار سایر دستگاه های اجرایی در روزهای شیوع کرونا در صحنه حاضر بود و مضاف بر این هرگونه اقدام پیشگیرانه ای در این زمینه بدون مشارکت آحاد مردم امکان پذیر و میسور نبود، افزود: و در این راستا جمعیت هلال‌احمر استان اصفهان به منظور جلب مشارکت‌های مردمی در مقابله با ویروس کرونا از عموم مردم به ویژه داوطلبان و نیکوکاران برای شرکت در این طرح دعوت به مشارکت و همکاری کرد.

سرپرست معاونت داوطلبان جمعیت هلال احمر استان اصفهان گفت: با مشارکت مردم نوعدوست و نیکوکار استان اصفهان کمک های غیر نقدی شامل 15 هزار سبد و بسته غذائی شامل برنج ، گوشت ، مرغ ، حبوبات ، روغن ، رب گوجه ، چای ، قند و ... و بیش از 132 هزار ماسک و 40 هزار بسته بهداشتی به ارزش ریالی بیش از 70 میلیارد ریال در بین اقشار نیازمند و خانواده های متاثر از کرونا توزیع شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها