موج
کدخبر : ۳۳۱۹۵۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-331952

شهردار کرمانشاه در بازدید از محل حادثه فدک:

سعید طلوعی با تأکید بر اینکه شهرداری کرمانشاه حامی محرومین و سالمندان جامعه است، گفت: اگر قانون را رها کنیم نتیجه آن توسعه بی‌رویه شهر خواهد بود در اداره شهر با چالش مواجه می‌شویم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، شهردار کرمانشاه در بازدید محل حادثه شهرک فدک و مرگ زن کپرنشین کرمانشاه ابراز داشت: چون افرادی که خانه‌ای را به‌عنوان سرپناه با هزینه ساخته‌اند، اساساً تخریب ملک‌های غیرقانونی معمولاً کاری خشن است و گاها برای اجرای قانون با مقاومت صاحب‌ملک مواجه می‌شویم.

طلوعی با تأکید بر اینکه شهرداری نهادی است که برای جلوگیری از ساخت‌وساز و تخلفات ساختمانی در فضای سبز، حریم دکل‌های برق فشارقوی و حریم رودخانه موظف به اعمال قانون است، خاطرنشان ساخت: واقع امر این است که نفس عمل تخریب توسط اجراییات شهرداری کرمانشاه عمل درستی بوده اما نحوه برخورد مأموران و البته چگونگی فوت خانم آسیه پناهی در دست بررسی است و قطعاً اگر تخلفی صورت گرفته باشد، به‌شدت برخورد خواهیم کرد.

بنا بر گفته شهردار کرمانشاه در حادثه تخریب در شهرک فدک کرمانشاه که منجر به فوت خانم آسیه پناهی شده، ایشان زمانی که مأمورین اجراییات شهرداری کرمانشاه برای تخریب ملکش اقدام می‌کنند، خود را داخل لودر می‌اندازد تا مانع از تخریب شود که پرسنل زن اجراییات ایشان را از داخل لودر بیرون می‌آورند تا به محل اسکانی که از قبل تعبیه‌شده بود، اعزام کنند که متأسفانه ایشان در طول مسیر که ظاهراً دچار بیماری قلبی بوده جانش را از دست می‌دهد.

وی در پایان با ابراز همدردی با خانواده متوفی، اعلام کرد: حادثه مرگ زن کپرنشین کرمانشاه دل همه را بدرد آورد و واقعه تلخی بود و مجموعه شهرداری کرمانشاه هم ضمن تسلیت و همدردی با خانواده متوفی، کمک‌های لازم را به آن‌ها خواهد داشت.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها