موج
کدخبر : ۳۳۱۸۴۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-331845

امام جمعه بهاباد گفت: باید فرهنگ در کشور ما اصلاح و قوی شود و رشد پیدا کند به خصوص در مجلسی که با نمایندگانی از انقلابی‌ها و ارزشی‌ها تشکیل شده است باید اقتصاد و فرهنگ را در اولویت کاری خودشان قرار دهند.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، حجت الاسلام علی اکبر ابراهیمی بشکانی امام جمعه بهاباد در خطبه‌های نماز جمعه بهاباد ضمن خوش‌آمد گویی به مردم مومن و انقلابی این شهر که بعد از سه ماه در نماز عبادی -سیاسی جمعه شرکت کردند با اشاره به اینکه باید مجلسی انقلابی و قوی داشته باشیم اظهار داشت :امیدواریم این مجلس یک مجلس قوی باشد .

امام جمعه بهاباد  افزود: به فرموده مقام معظم رهبری، مجلس یازدهم باید به دست نمایندگانی که پاکدست، امانت دار و درستکار هستند سپرده شود.

رییس شورای فرهنگ عمومی بهاباد به نقش مهم مجلس در جامعه پرداخت و اظهار داشت: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نیاز به مجلسی در تراز انقلاب شکوهمند اسلامی ایران دارد.

ابراهیمی بشکانی با بیان اینکه اقتصاد و فرهنگ در صدر فهرست اولویّتهای کشور باید قرار گیرد افزود: باید فرهنگ در کشور ما قوی شود و رشد پیدا کند به خصوص در مجلسی که با نمایندگانی از انقلابی‌ها و ارزشی‌ها تشکیل شده است باید اقتصاد و فرهنگ را در اولویت کاری خودشان قرار دهند.

امام جمعه بهاباد با تشکر از همه مردم و مسئولان به خصوص مدافعان سلامت اضافه کرد: از همه مردم و مسئولان که از ابتدای شروع ویروس کرونا، در راستای مبارزه و ضدعفونی کردن معابر شهر و روستا تلاش کردند قدردانی می‌کنم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها