موج
کدخبر : ۳۳۱۷۶۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-331764

آرش رضایی:

مدیرکل راه و شهرسازی استان هرمزگان با بیان اینکه مشکلات اعتباری نباید پروژه های راه و شهرسازی را متوقف کند، گفت: باید با تجربه هایی که در اختیار داریم، قادر باشیم از لحاظ فنی با حداقل هزینه پروژه ها را مدیریت کنیم.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، آرش رضایی مدیرکل راه و شهرسازی استان هرمزگان در جلسه شورای معاونین راه و شهرسازی استان هرمزگان،  اذعان داشت: بر مبنای تفکیک وظایفی که در حوزه مسکن و راه وجود دارد توانسته ایم تمرکز بیشتری را در حوزه مسکن داشته باشیم و سعی ما بر این بوده است که بر مبنای اهداف تعیین شده در جهت تسریع کار اصلاحاتی را انجام دهیم تا تحولاتی را در این دو حوزه شاهد باشیم.
وی گفت: در حوزه ی راه و شهرسازی با سرعت و دقت بیشتر به کارها در جهت پیشبرد امور رسیدگی می کنیم چرا که حوزه ی بسیار با اهمیتی است.
 رضایی با اشاره به اینکه استان هرمزگان مهمترین استان حمل و نقلی کشور است، افزود: در حال حاضر بخش اعظم واردات کشور از طریق محور ترانزیتی این استان انجام می‌شود که نشان از جایگاه ویژ‌ه‌ هرمزگان در حمل و نقل کشور را دارد.
وی عنوان کرد: ما باید بتوانیم به نمایندگی از وزارت راه و شهرسازی علاوه بر فعالیت های عمرانی، نظارت خود را در حوزه جاده‌ای، بندری، ریلی و هوایی انجام دهیم و قادر شویم در تمام حوزه ها پیشگام باشیم.
مدیرکل راه و شهرسازی استان هرمزگان، در بخش دیگری از سخنان خود تشریح کرد: درحوزه راه احتمال دارد اقدامات و ساختار اداری به شکل راه و ترابری سابق و به عنوان  دستگاهی تخصصی فعالیت ها ادامه یابد و ما در گام نخست بخش عمده ای از پروژه های راه روستایی را انتقال داده ایم.
وی افزود: در حوزه راه های اصلی  22 پروژه باقی مانده است که انتظار می رود هر چه سریعتر بر اتمام این پروژه ها با عملکرد مطلوبی اقدام شود تا بخشی از پروژه هایی را که قابل انتقال است قطعا"به دستگاه مربوطه منتقل می کنیم و بخش دیگر را به نحو مطلوب فعال کنیم و پروژه ها را با همکاری یکدیگر به پایان برسانیم.
رضایی تصریح کرد: نزدیک به 40 پروژه ی ساختمانی داریم که مدت هاست ما را درگیر خود کرده است و اگر با مدیریت و تدبیر صحیح پیش می رفتیم قطعا قادر بودیم در مقطع کوتاه تری پروژه ها را نیز به سرانجام برسانیم که متاسفانه درگیر مشکلات اجرایی و محدودیت های بودجه ای شدیم.
مدیرکل راه و شهرسازی استان هرمزگان، گفت: علاوه بر تلاش بر اتمام پروژه ها به بحث مقاوم سازی نیز توجه ویژه ای داشته باشید و دقت کنید که سرانجام به نتیجه دلخواه برسد.
وی بر اصل نظارت صحیح تاکید و ابراز کرد:  باید با تجربه هایی که در اختیار داریم، قادر باشیم از لحاظ فنی با حداقل هزینه پروژه ها را مدیریت کنیم.
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها