موج
کدخبر : ۳۳۱۴۱۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-331415

مهدی جمالی نژاد خبر داد:

معاون عمرانی وزارت کشور از وجود 8 هزار میلیارد تومان اوراق مشارکت جهت تکمیل زیرساخت های عمرانی خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، مهدی جمالی نژاد در آیین افتتاح پروژه های عمرانی شهرستان خمینی شهر گفت: اوراق مشارکت جهت تکمیل زیر ساخت های عمرانی و استفاده آن در حمل ونقل ریلی و عمومی کشور به بهره برداری می رسد.

وی بیان داشت: پروژه بزرگ ورزشگاه الغدیر روستای تیرانچی بسیار خوب و با استاندارد صحیح برای اهالی روستا تجهیز شده است.

جمالی نژاد اظهار کرد: خوشبختانه شهرستان خمینی شهر از مسئولان ولایتمدار و کوشایی برخوردار است و با حمایت های نماینده محترم شهرستان و مسئولان استان تکمیل یا شروع پروژه های قابل توجهی رقم خورده است.

معاون عمران وزیر کشور با اشاره به اینکه یکسال و اندی است در وزارت کشور مشغول خدمت رسانی است، افزود: در طول این مدت دوران بسیار سختی را پشت سر گذاشته و بحرانهای گذرانده شده در طول این چند قرن اخیر بی سابقه بوده است.

وی همچنین تصریح کرد: امسال از عید پر تلاطمی عبور کردیم و کسبه سالی با کسادی فراوان را شروع کردند و فقط در این میان  فرمایشات مقام معظم رهبری آرام بخش  جان ودل ملت ایران بود.

مهدی جمالی نژاد بیان کرد: مردم ایران همیشه ودر همه صحنه ها حضور داشته اند و مسئولان خدوم شهرستان نیز تمام تلاش خود را برای انجام وظایف خود به کار گرفته اند.

معاون عمرانی وزیر کشور اضافه کرد: در چنین شرایط سخت اقتصادی 40 هزار پروژه با همت بسیجیان آغاز کرده  واین قسمتی از فعالیت هاست به غیر از خرابی هایی که در سیل اخیر به وجود آمد وتوانستیم 160هزار خانه تخریبی را در مناطق سیل زده باز سازی کنیم.

وی از جنگجو رییس بیمارستانهای خمینی شهر که دو پروژه بزرگ درمانی بیمارستان های شهید اشرفی و نه دی را تکمیل کرد نیز تشکر کرد.

جمالی نژاد اضافه کرد: 20 بیست هزار پروژه در دهه فجر و بیش از بیست هزار پروژه کشوری در هفته دولت به بهره برداری رسید.

معاون عمرانی وزارت کشور از گام های عمرانی برای تکمیل پروژه های نیمه تمام خبر داد و گفت: احکام وردیف های سال گذشته برای سال 99 نیز تصویب شده وبا 8 هزار میلیاردتومان اوراق مشارکت که  جهت زیر ساخت های عمرانی جهت حمل و نقل عمومی و ریلی در نظر گرفته شده؛ همچنین ردیف هایی برای حوزه شهرداری ها و دهیاری ها جهت نشاط و شکوفایی کشور مد نظر است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها