موج
کدخبر : ۳۳۱۲۱۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-331210

امام جمعه بافق گفت: فتح خرمشهر، دفاع مقدس را وارد مرحله جدیدی کرد و برای اولین بار از شروع جنگ تحمیلی، ایران اسلامی در موضع قدرت قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، حجت الاسلام سید جواد سلیمانی امام جمعه بافق در نشست نکوداشت سوم خرداد، با گرامی داشت سالروز فتح خرمشهر و روز ملی مقاومت، ایثار و پبروزی اظهار کرد:  پس از آزادسازی خرمشهر رزمندگان ایرانی در اولین اقدام خود در مسجد جامع خرمشهر نماز اقامه کردند.

وی معنویت، اعتقاد مذهبی، مجاهدت و مقاومت رزمندگان در سایه انقلاب اسلامی و عشق به امام راحل را که همواره حامی و پشتیبان رزمندگان اسلام بود رمز موفقیت در غلبه ایمان بر کفر و آزاد سازی خرمشهر برشمرد.

امام جمعه شهر بافق با بیان اینکه امام راحل فرمودند، خرمشهر را خدا آزاد کرد، افزود: خبر پیروزی آزادسازی خرمشهر به سرعت پخش شد و ملت مسلمان ایران اسلامی را غرق در شادی و سرور کرد و مردم همیشه در صحنه با حضور در مساجد نمازشکر به جای آوردند و ندا الله اکبر سردادند.

به گفته سلیمانی در واقع فتح خرمشهر، دفاع مقدس را وارد مرحله جدیدی کرد و برای اولین بار از شروع جنگ تحمیلی،  ایران اسلامی در موضع قدرت قرار گرفت.

وی با بیان اینکه مقاومت و ایستادگی جوانان ما باعث پیروزی در عملیات بیت المقدس و آزاد سازی خرمشهر شد تصریح کرد: باید در برابر توطئه‌های دشمنان داخلی و خارجی بایستیم و با پیروی از رهنمودهای مقام معظم رهبری، نظام اسلامی را حفظ کنیم و به صاحب اصلی‌اش حضرت ولیعصر(عج) برسانیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها