موج
کدخبر : ۳۳۰۴۹۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-330490

طی 24 ساعت گذشته تاکنون؛

کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه مجموع مبتلایان به کرونا در استان کرمانشاه را ۲۷۶۳ نفر و فوت 5 بیمار را در یک روز ثبت کرده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در اطلاعیه‌ای آمار مبتلایان به کرونا را ۲۷۶۳ نفر و مجموع فوتی‌های ویروس کرونا را از ابتدای شروع اپیدمی تاکنون 92 نفر اعلام کرد.

گفتنی است که با شناسایی ۱۲۸ مورد جدید بیماران مبتلابه کرونا که ۱۷ مورد آن مربوط به بیماران بستری و ۱۱۱ مورد نیز مربوط به بیماران سرپایی است، تعداد مبتلایان به این بیماری در استان کرمانشاه به ۲۷۶۳ نفر رسید.

بر پایه این گزارش طی شبانه‌روز گذشته پنج نفر جان خود را از دست دادند، که آمار تعداد فوتی‌ها در استان از ابتدای شروع اپیدمی تاکنون به ۹۲ نفر رسید. هرسین دو، کرمانشاه، اسلام‌آباد غرب و کنگاور هرکدام یک مورد.

گفتنی است که از مجموع تعداد مبتلایان استان، ۶۸۰ نفر جزو بیماران بستری و ۲۰۸۳ نفر نیز جزو بیماران سرپایی می‌باشند و از ابتدای شیوع ویروس کرونا در استان تا امروز ۲۸ اردیبهشت‌ماه ۳۲۹۷ نفر بستری شدند که از این تعداد ۳۰۵۲ نفر ترخیص شده و ۱۵۳ نفر نیز در حال حاضر در بیمارستان‌های استان بستری می‌باشند.

با انجام ۴۳۶ نمونه آزمایش‌شده ویروس کرونا در روز گذشته، تاکنون ۱۲۳۵۴ آزمایش تشخیص کووید ۱۹ در استان انجام‌شده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها