موج
کدخبر : ۳۳۰۱۱۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-330118

کیانوش عارفی خبر داد؛

معاون فنی و شبکه ایستگاه های هرمزگان، گفت: طی امروز و فردا در ارتفاعات استان (بویژه ارتفاعات شرقی)، رشد ابر با احتمال رگبار پراکنده باران پیش بینی می شود.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، کیانوش عارفی معاون فنی و شبکه ایستگاه های هرمزگان، گفت: ساعات صبح امروز، با توجه به کاهش سرعت وزش باد در سواحل و جزایر، مه رقیق صبحگاهی پیش بینی می شود.

وی عنوان کرد: در مناطق دریایی، نسبت به روز گذشته از شدت بادها کاسته شده و وزش بادهای سطحی پیش بینی می شود. لذا تردد شناورهای دریایی با احتیاط امکان پذیر است. البته توصیه می شود شناورهای سبک و صیادی در منطقه ی تنگه هرمز در ساعات بعدازظهر احتیاط بیشتری داشته باشند.

عارفی با اشاره به اینکه در ساعات بعدازظهر امروز گذر ابر بر روی استان پیش بینی می شود، اذعان داشت: طی امروز و فردا در ارتفاعات هرمزگان (بویژه ارتفاعات شرقی)، رشد ابر با احتمال رگبار پراکنده باران پیش بینی می شود.

معاون فنی و شبکه ایستگاه های هرمزگان، در پایان افزود: از لحاظ دمایی، با توجه به پایداری هوا، طی روزهای آینده تغییرات دمایی روند افزایشی خواهد داشت و گرمای هوا، تا پایان هفته آینده محسوس تر خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها