موج
کدخبر : ۳۲۹۸۲۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-329821

با تغییرات یکپارچه سازی در آبفای هرمزگان؛

با یکپارچه سازی شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی و تغییر ساختار سازمانی، امین قصمی مدیرعامل آب و فاضلاب هرمزگان در احکامی، معاونین جدید شرکت را منصوب کرد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، با یکپارچه سازی شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی و تغییر ساختار سازمانی، امین قصمی مدیرعامل آب و فاضلاب هرمزگان در احکامی، معاونین جدید شرکت را منصوب کرد.

وی در این جلسه گفت: این احکام با یکپارچه سازی شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی و تغییر ساختار سازمانی صادر شده است که در انتصاب معاونین و مدیران مستقل نهایت دقت و بررسی صورت گرفت تا شرکت مسیر موفقی که از قبل داشت چابک تر به فعالیتش ادامه دهد.

قصمی با بیان اینکه شاخص اصلی در انتصاب های جدید عملکرد افراد بود، افزود: همه گزینه های مطرح از جمله افرادی بودند که انتخاب بین آنها سخت بود ولی در نهایت می بایست یکی از بین آنها به عنوان گزینه نهایی معرفی می شد.

در پایان جلسه نیز معاونین و مدیران جدید شرکت آب و فاضلاب هرمزگان معرفی شدند.

در این احکام احمد شاکری به عنوان قائم مقام، جواد منصوری معاون منابع انسانی و تحقیقات، غلامحسین محبی معاون مالی و پشتیبانی، علاء امیریان نژاد معاون بهره برداری و توسعه فاضلاب، سعید صادقی معاون بهره برداری و توسعه آب، علی رضایی سردره معاون خدمات مشترکین و درآمد و منصور توسلی" معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه گذاری شرکت آب و فاضلاب منصوب شدند.

همچنین در احکامی دیگر غلامرضا دهقانی فورخوجی به عنوان مدیر دفتر روابط عمومی، شهریار بلوکی مدیر دفتر امور حقوقی و قراردادها و پریسا زارعی به عنوان مدیر مرکز پایش و نظارت بر کیفیت آب منصوب شدند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها