موج
کدخبر : ۳۲۹۶۱۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-329616

مسئول حوزه سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری فردیس با اشاره به عملیاتی شدن پاکسازی بلوار مپنا گفت: گل کاری فصلی معابر شهری نیز در دستور کار قرار داده شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج البرز، ساسان انتظاری پیش از ظهر دوشنبه بیست و دوم اردیبهشت ماه در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه کلیات پروژه بلوار مپنا به اتمام رسیده، اظهار کرد: عملیات پاکسازی پروژه بلوار مپنا با هدف بهره برداری هر چه سریعتر از این پروژه در دستور کار قرار گرفته و در حال انجام است.

مسئول حوزه سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری فردیس با بیان اینکه گل کاری معابر و راههای ارتباطی میتواند در زیبا سازی شهر مؤثر باشد، ادامه داد: گل کاری فصلی در معابر شهری فردیس با هدف ایجاد نشاط فضای بصری شهر انجام می‌شود.

وی به بارندگی‌های اخیر اشاره کرد و ادامه داد: لایروبی انهار در مسیرهای انتقال آب جهت آبیاری درختان در مناطق شهرک ناز و رزکان نو در حال انجام است تا علاوه بر آبیاری صحیح، در صورت بارش مستمر باران بهاری با مشکل مواجه نشویم.

انتظاری با اشاره به نزدیکی فصل تابستان و هجوم حشرات موذی، خاطرنشان کرد: با هدف از بین بردن آفات درختانی از جمله نارون،  اقاقیا و … عملیات سم پاشی نیز در دستور کار حوزه سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری فردیس قرار گرفته است.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها