موج
کدخبر : ۳۲۹۵۱۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-329511

در دیدار سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی قم با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی؛

به منظور بررسی وضعیت پروژه کتابخانه امام خمینی (ره) و راه اندازی بخش خیرین کتابخانه ساز، سجاد عمرانی، سپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان قم با سیدموسی حسینی کاشانی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، سجاد عمرانی سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان قم، در دیدار با سید موسی حسینی کاشانی ، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی بر ضرورت افتتاح کتابخانه امام خمینی (ره) برای استفاده مردم شریف قم در سال جاری تاکید کرد.

سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان قم ضمن تشکر و قدردانی از پیگیری و حمایت مدیرکل ارشاد اسلامی از پروژه کتابخانه امام خمینی (ره) اظهار داشت: با توجه به پیشرفت 70 درصدی این کتابخانه، امیدواریم این کتابخانه با پشتیبانی‌های مالی و معنوی به زودی برای استفاده مردم شریف قم افتتاح شود.

سجاد عمرانی بیان کرد: از آنجا که شما به عنوان مدیرکل فرهنگ و ارشاد از اهالی علم و قلم، فاضل و علاقمند در حوزه ادبیات و فعال در زمینه کتاب و نویسندگی هستید این دغدغه را درک می‌کنید و انشالله با تشکیل جلسات انجمن کتابخانه‌ها و برنامه‌ریزی‌های مناسب، پیگیر مجدانه مصوبات باشیم که اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز در این زمینه می‌تواند بازوی محکمی برای اداره کل کتابخانه‌ها باشد.

وی همچنین به دهمین جشنواره ملی کتابخوانی رضوی، راه اندازی بخش خیرین و ساماندهی برخی امور از جمله تبیین اهداف نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور تاکید کرد و افزود: با توکل بر خدا و مقامات ارشد استانی، باید خیرین کتابخانه ساز را در این حوزه وارد کنیم.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها