موج
کدخبر : ۳۲۹۴۸۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-329485

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان اعلام کرد:

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از شناسایی75 مورد جدید مشکوک به کرونا طی ۲۴ ساعت در اصفهان خبر داد.

آرش نجیمی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، بیان داشت: در 24 ساعت گذشته تاکنون تعداد ۷۵ مورد بیمار جدید مشکوک به ویروس کرونا در ۲۲ شهرستان به جز کاشان و آران و بیدگل شناسایی و در بیمارستان‌ها بستری شدند.

وی گفت: همچنین در 24 ساعت گذشته در اصفهان 44 نفر از بیماران کرونایی با بهبودی کامل از مراکز درمانی استان مرخص شدند که باید در قرنطینه دوره نقاهت را سپری کنند.

نجیمی ادامه داد: در حال حاضر به جز دو شهرستان  کاشان و آران وبیدگل 477 نفر از بیماران مبتلا به کرونا در بیمارستان های 22 شهرستان استان اصفهان بستری و تحت درمان هستند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با اشاره به مرگ و میر بیماران و درمان سرپایی  مبتلایان به کرونا در استان گفت: تعداد بیماران با درمان سرپایی رو به افزایش است و مرگ ومیر مبتلایان نیز در مراکز درمانی استان تک رقمی شده است.

آرش نجیمی در پایان به مردم توصیه کرد: با رعایت اصول بهداشتی و با اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی و  پرهیز از تردد های غیر ضروری در اماکن عمومی و شلوغ زنجیره انتقال ویروس کرونا را قطع کنیم و هر چه زودتر به سمت کاهش موارد ابتلاء به این ویروس پیش رویم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها