موج
کدخبر : ۳۲۸۵۰۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-328507

رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم:

رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: باید مراقب فضای مجازی و شایعات مطرح شده در این فضا بود، سازمان بهداشت جهانی برای ساماندهی فضای مجازی از شرکت‌های گوگل و فیس بوک کمک خواسته است.

به گزارش خبرگزاری موج قم، محمدرضا قدیر در جلسه ستاد مقابله با کرونا ویروس، با اشاره به اینکه باید مراقب دیگر بیماری‌های واگیردار نیز باشیم، اظهار کرد: مرکز بهداشت نباید از دیگر تکالیف خود غافل شود و در کنار مراقبت از شیوع کووید19، باید مراقب باشیم تا دیگر بیماری‌های واگیردار نیز شیوع پیدا نکند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی با بیان اینکه شعار سازمان بهداشت جهانی در مبارزه با کووید۱۹ علم، همبستگی و پیداکردن راه حل است، افزود: تمام کارآزمایی‌های بالینی مصوب وزارت بهداشت در خصوص مقابله با کرونا ویروس در استان قم، در کنار دیگر اقدامات بهداشتی و درمانی در حال انجام است.

وی افزود: طبق نظر سازمان بهداشت جهانی، نیاز نیست که از همگان تست کرونا گرفته شود، فقط کسانی که مشکوک بوده و علائم دارند و کسانی که با افراد مشکوک علائم دار در ارتباط هستند، باید تست کرونا دهند.

قدیر یادآور شد: بیمارستان کامکار قم، به عنوان مرکز استقبال از بیماران علائم دار و مشکوک به کرونا، در خدمت رسانی به همشهریان همچنان آماده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها