موج
کدخبر : ۳۲۸۲۹۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-328292

استاندار قم با صدور پیامی هفته معلم را تبریک گفت.

به گزارش خبرگزاری موج قم، متن پیام بهرام سرمست به شرح زیر است:

علم و دانش، زینت و زیور جامعه بشری و پایه و اساس سعادت، پیشرفت و اقتدار یک کشور است و هرگونه تلاش و مجاهدتی در این راه، نوعی جهادی مقدس و شایسته تکریم است.

پیام می‌افزاید: در چنین نگاه ارزشی، حرفه معلمی، افتخاری بزرگ و برخوردار از شرافت و منزلت والا و معلمین پرچمدار عرصه علم‌آموزی و اسباب نجات بشریت از گرداب جهل و نادانی محسوب می‌شوند. انسان‌های فرهیخته و وظیفه شناسی که از سر تعهد و دلسوزی، گام در عرصه خطیر و پرمسئولیت تعلیم نهاده و زمینه‌ساز رشد و شکوفایی و تحول در جامعه هستند.

در ادامه این پیام تاکید شده است: روز و هفته معلم ، فرصت مناسبی برای تبیین و بازشناسی نقش کلیدی آموزش و تربیت در توسعه پایدار و برنامه‌ریزی در جهت احیای جایگاه شایسته و بایسته معلمین و فرهنگیان به‌عنوان باارزش‌ترین سرمایه اجتماعی کشور و مؤثرترین عنصر محقق کننده مأموریت‌های نهاد آموزش‌وپرورش است.

پیام حاکی است: ضمن گرامیداشت یاد و خاطره متفکر و اندیشمند بزرگ شهید مرتضی مطهری، فرارسیدن هفته بزرگداشت مقام معلم و تقارن آن با ماه مبارک رمضان را به عموم تلاش گران عرصه علم و آگاهی به‌ویژه اساتید، معلمین و فرهنگیان پرتلاش استان قم در همه مقاطع تحصیلی، تبریک و تهنیت عرض نموده و با تقدیر و تشکر از زحمات آنان، برای همگی این عزیزان در راه انجام رسالت اعتلای فرهنگ و اندیشه میهن اسلامی آرزوی توفیق، تندرستی و سربلندی دارم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها