موج
کدخبر : ۳۲۸۲۳۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-328237

در گفتگو با موج؛

عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس، گفت: خطر کرونا همچنان باقی است و مردم نباید برای کارهای غیرضروری از منزل بیرون بیایند.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، اسلام باوقار عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس ضمن گرامی داشت روز ملی شوراها، در گفتگو با خبرنگار موج، با اشاره به اینکه هدف اصلی ما حل مشکلات مردم و شناسایی نیازهای آنان است، اذعان داشت: در وضعیت فعلی و در شرایط شیوع کرونا جلسات شورای شهر بندرعباس طبق پروتکل های بهداشتی اعلام شده از سوی وزارت بهداشت بر اساس طرح فاصله گذاری اجتماعی در راستای حل مشکلات مردم به بهترین نحو برگزار شده است.

وی با پاسخ به این که در یک سال گذشته کدام دستگاه ها بیشترین همکاری برای حضور در جلسات شورای شهر بندرعباس داشته‌اند،گفت: تمامی دعوت شدگان در جلسات شورا حضور پر رنگی داشتند، اما جا دارد از همکاری سازمان آتش نشانی و شهرداری بندرعباس کمال تشکر را داشته باشم.

وی خاطرنشان کرد: تلاش شهردار بندرعباس، معاونان وی و کارگران شهرداری که در این روزهای سخت با تمام وجود به شهروندان خدمات رسانی می کنند قابل تقدیر است.

عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس  توجه رسانه ها به آگاه سازی عمومی در طرح فاصله گذاری هوشمند اجتماعی و برجسته سازی و اطلاع رسانی مصوبات ستادهای ملی و استانی مدیریت کرونا را دو امر مهم دانست و گفت: نقش آفرینی آگاهانه رسانه ها در این دو مقوله موجب قطع سریعتر زنجیره انتقال ویروس کرونا می شود.

وی در پایان خطر کرونا را رفع شده ندانست و به شهروندان تاکید کرد: مردم نباید برای کارهای غیرضروری از منزل بیرون بیایند و مسئولان کماکان از مردم انتظار دارند در رعایت پروتکل‌ها دقت کنند و در شرایطی که کار ضروری ندارند در منزل بمانند.

خبرنگار:
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها