موج
کدخبر : ۳۲۸۲۳۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-328230

محمد صادقی خبر داد:

سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان، از آغاز بکار ایستگاه های بازیافت از 15 اردیبهشت ماه در اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، محمد صادقی بیان کرد: به منظور مقابله با شیوع ویروس کرونا پس از یک دوره حدوداً یک و نیم ماهه تعطیلی ایستگاه های بازیافت در سطح شهر اصفهان از 15 اردیبهشت ماه فعالیت خود را آغاز می کنند.

وی ادامه داد: با توجه به انتخاب پیمانکاران جدید جمع آوری و پردازش پسماندهای خشک مقرر شد تا با آغاز فعالیت پیمانکاران جدید، در تاریخ 13 اردیبهشت ماه ایستگاه های بازیافت ، فعالیت خود را آغاز کنند و 15 اردیبهشت نیز زمان شروع فعالیت خودروهای جمع آوری پسماند خواهد بود.

سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان با اشاره به پروتکل های الزام آور بهداشتی برای شروع فعالیت ایستگاه های بازیافت، افزود: با توجه به کاهش نسبی شیوع بیماری و از سوی دیگر ضرورت مدیریت اصولی پسماندها در ایام کرونا، مقرر شده تا پس از ضدعفونی و گندزدایی ایستگاه های بازیافت ظرف چند روز آینده فعالیت آنها از سر گرفته شود تا شهروندان بتوانند طبق روال گذشته پسماندهای خشک خود را پس از تفکیک، به عوامل جمع آوری تحویل دهند.

وی در خصوص الزامات بهداشتی برای فعالیت ایستگاه های بازیافت گفت: استفاده از ماسک بهداشتی، دستکش یکبار مصرف و ضدعفونی دائمی سطوح به طور مستمر در دستورکار فعالیت ایستگاه های بازیافت قرار داشته و در صورت مشاهده موارد مشکوک یا مبتلا به سرعت اقداماتی پیشگیرانه صورت می گیرد. 

سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان با اشاره به لزوم همکاری مجدد شهروندان با ایستگاه های بازیافت، بیان کرد: شهروندان می توانند با رعایت موارد بهداشتی شامل استفاده از لوازم حفاظت فردی با خیال آسوده برای تحویل پسماندهای خشک به ایستگاه های بازیافت یا خودروهای جمع آوری پسماند خشک اقدام کنند.  

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها