موج
کدخبر : ۳۲۷۹۴۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-327942

بسته معیشتی کالا ویژه کارگران فصلی البرزی آسیب دیده از کرونا توسط اداره کل تعاون،کار ورفاه استان توزیع شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج البرز، مدیرکل تعاون ،کار ورفاه اجتماعی استان البرز گفت : هم زمان با هفته کارگر 500 بسته معیشتی کالا از سوی کمیته امداد امام خمینی(ره) وبا مدیریت اداره کل تعاون ،کارورفاه اجتماعی استان  البرز در بین اقشار آسیب پذیر جامعه کار و تولید به ویژه کارگران فصلی و ساختمانی بیکار شده ناشی از شیوع بیماری کرونا توزیع شد.

حسین فلاح نژاد با اشاره به اینکه اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی البرز و تشکلات مرتبط استان در این امر خداپسندانه در ایام شیوع بیماری کرونا اقدامات خوبی داشته اند اظهار داشت : این اداره کل با همکاری کمیته امداد امام خمینی (ره) و با شناسایی کارگران نیازمند از طریق انجمن های صنفی کارگران فصلی ساختمانی استان؛ نسبت به  به تهیه وتوزیع 500 بسته غذایی حمایتی در بین کارگران فصلی و ساختمانی که شغل خود را در ایام شیوع کرونا از دست داده اند اقدام کرد.

وی حمایت از کارگران ساختمانی و فصلی را از اولویت ها در شرایط پیش آمده  ناشی از بیماری کرونا دانسته و تصریح کرد : معیشت کارگران فصلی وساختمانی وابسته به مزدی است که روزانه دریافت می‌کنند ولی متاسفانه از اسفند سال گذشته که با بحران کرونا مواجه شدیم، اشتغال به کار آنها دچار مشکل و متوقف شده است که از این جهت لازم است در اختصاص بسته های حمایتی به این گروه از کارگران اقدام عاجل صورت گیرد.

فلاح نژاد هفته کارگر و ماه مبارک رمضان را بهترین فرصت برای این منظور دانست و گفت: امید است از این طریق موجبات دلگرمی کارگرانی که از نظر معیشتی ضعیف‌ترند و دریافتی کمتری دارند، در این روزهای سخت فراهم شود.

مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز خاطر نشان کرد: این کمک‌ها در راستای لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب اسلامی و به منظور اجرای مطلوب فرمان معظم له برای ارائه خدمات معیشتی به کارگران عزیز انجام پذیرفت.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها