موج
کدخبر : ۳۲۷۷۴۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-327745

درسطح استان اردبیل:

سخنگوی رزمایش کمک مومنانه در استان اردبیل از توزیع مرحله اول بسته معیشتی رزمایش کمک مومنانه از 9 تا11اردیبهشت ماه خبرداد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، علی پیرجاهد سخنگوی رزمایش کمک مومنانه در استان اردبیل از توزیع مرحله اول بسته معیشتی  رزمایش کمک مومنانه از 9 تا11اردیبهشت ماه خبرداد گفت: 15هزار بسته معیشتی در سطح استان توسط پایگاه‌های مقاومت بسیج در بین خانوارهای آسیب‌پذیر و نیازمند شناسایی شده توزیع خواهد شد.

وی افزود: این بسته‌های معیشتی در مرحله اول رزمایش در بین ۲۵درصد خانواده‌های شناسایی شده‌ که مورد حمایت نهادهای حمایتی نیستند،  توزیع خواهد شد.

سخنگوی رزمایش کمک مومنانه در استان اردبیل با قدردانی از مشارکت اقشار مختلف مردم نوع‌دوست استان اردبیل بیان کرد: از مردم نوع‌دوست استان انتظار می‌رود همانند مرحله اول، درمرحله دوم رزمایش نیز ازکمک‌های نقدی و غیرنقدی خود در کمک به خانواده‌های آسیب‌پذیر و نیازمند در قالب رزمایش کمک مومنانه دریغ نکنند.

پیرجاهد گفت: مردم استان می‌توانند کمک‌های نقدی خود را به شماره حساب ۳۸۱۰۳۵۱۱۵۰۱۸۱۸۱ یا شماره کارت ۶۲۷۳۸۱۷۰۱۰۰۳۹۱۲۵ به‌نام «جذب و هدایت کمک‌های مردمی» در نزد شعب بانک انصار در استان  پرداخت کنند‌.

سخنگوی رزمایش کمک مومنانه در استان  بیان کرد: رزمایش کمک مومنانه در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری و در تداوم کمک‌های نقدی و غیرنقدی مردم در حمایت از خانواده‌های نیازمند و آسیب‌پذیر در شرایط سخت و بحرانی هم‌زمان با سراسر کشور در استان اردبیل اجرایی می‌شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها