موج
کدخبر : ۳۲۷۵۹۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-327597

معاون بهره برداری سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اصفهان خبر داد:

معاون بهره برداری سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اصفهان ازتامین سبد کالای خانوار ویژه ماه مبارک رمضان در بازارهای کوثر اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، حسین هاشمی گفت: به مناسبت ماه مبارک رمضان سبد کالای خانوار در فروشگاه های کوثر سبد با تخفیف به شهروندان ارائه می شود.

وی اظهار کرد: با توجه به شیوع بیماری کرونا همه بازارهای روز کوثر اصفهان در راستای خدمت رسانی هر چه بهتر به شهروندان با تامین سبد کالا خانوار سعی کرده است محصولات با کیفیت مطلوب را در این بازارها عرضه کند.

هاشمی با اشاره به استقبال از اقلام و کالاهای مصرفی و مواد پروتئینی، افزود: به مناسبت ماه مبارک رمضان در فروشگاه های کوثر فروش برخی از کالاها به صورت ویژه و با تخفیف مناسب ارائه می شود که بر اساس تقاضای شهروندان هر منطقه، کالاها و اقلام ارائه شده متفاوت است.

معاون بهره برداری سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اصفهان تصریح کرد: در ایام ماه مبارک رمضان ساعات کار بازارهای روز کوثر به صورت یکسره از ۸ صبح تا ۲۲ فعال است و پیش بینی‌ های لازم برای تامین همه مایحتاج شهروندان صورت گرفته است.

وی تاکید کرد: بازارهای روز کوثر در حد توان سعی کرده رضایت مشتریان خود را حاصل و اجناس مرغوب و با کیفیت و ارزان تر از سایر فروشگاه های مشابه را به همشهریان عرضه کند. به همین منظور برای اطمینان از خدمت رسانی مطلوب تر نظارت های مستمر از سوی تیم های بازرسی سازمان انجام می شود.

هاشمی اضافه کرد: با توجه به شیوع بیماری کرونا در همه بازارهای روز کوثر اقلام بهداشتی مانند پدالکل، دستکش، مواد ضدعفونی کننده، ژل شست و شوی دست و ماسک تهیه و در دسترس مشتریان قرار گرفته است.

معاون بهره برداری سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اصفهان با اشاره به استقبال مردم از خرید غیرحضوری از فروشگاه های کوثر اظهار کرد: با توجه به اینکه این سامانه از یک ماه پیش فعال شده است، خرید مردم از طریق سامانه تلفنی ۳۵۵۳ بسیار خوب بوده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها